Kodėl rekomenduojama naudoti apsaugą nuo karščio?

Vienas svarbiausių sveikų plaukų veiksnių yra lygi ir sveika plauko kutikulė, todėl apsaugą nuo karščio rekomenduoja naudoti kiekvienas plaukų meistras. Pernelyg didelis karštis: tiesinimas, garbanų formavimas, džiovinimas džiovintuvu, netgi tiesioginiai saulės spinduliai gali pažeisti plauko kutikulę ar visą jo struktūrą, skatinti plaukų galiukų trupėjimą, lūžinėjimą. Kad taip neatsitiktų, rekomenduojama naudoti apsaugą nuokarščio: kremą, pienelį ar purškiklį. Konsistencija nėra svarbi, nes kiekviena priemonė atlieka tas pačias funkcijas:

  1. Apsaugo nuo pažeidimų

Plaukų priemonės nuo karščio sukuria apsauginį barjerą ir apsaugo nuo karščio šoko. Tai nereiškia, kad Jūsų plaukai negali nudegti, tačiau paprastai tokios priemonės sumažina žalingą karščio poveikį iki 50%.

2  Neleidžia plaukams išsausėti

Apsauga nuo karščio sumažina vandens išgaravimą, nes uždaro plauko žvynelį užfiksuojant plauko viduje esančią drėgmę. Plaukai taip pat papildomai drėkinami ir maitinami priemonės sudėtyje esančiais ingredientais.

3. Suteikia plaukams glotnumo bei išsaugo jų blizgesį

Sausas ir pažeistas plaukas labai dažnai praranda blizgesį, tačiau priemonė nuo karščio padeda išlaikyti kutikulę minkštą ir lygią plaukams suteikiant glotnumo

REKOMENDUOJAME:

Daugiau informacijos apie pasiūlymus ieškokite Facebook.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *