Ar įmanoma turint priaugintus plaukus užsiauginti savuosius?

Dažnai diskutuojama: ar priauginti plaukai nekenkia saviems, natūraliems plaukams? Ar neišplinka priaugintos vietos? Norime pasidalinti istorijomis, kaip plaukų priauginimas ne tik nepakenkė, bet ir padėjo užsiauginti natūralius plaukus!

Šiai mūsų istorijos merginai po kūdikio maitinimo ir nuolatinio plaukų dažymo pradėjo trupėti plaukai taip, kad juos prireikė nusikirpti iki pečių. Tai merginos nedžiugino, nes plaukai buvo linkę pūstis, o gražiam kare kirpimui priekyje trūko plaukų ilgio. Priekyje nutrupėjusius plaukus buvo bandoma paslėpti kirpčiukais.

Pirmasis plaukų priauginimas

Pirmasis plaukų priauginimas buvo atliktas 2021 metų spalį. Priaugintos pietų slavų sruogos pagal parinktą natūralių plaukų atspalvį. Viso panaudota 80 vnt sruogelių. Didžioji jų dalis buvo sudėta į priekį, kad būtų galima paslėpti kirpčiukus. Niekas net nenutuokė, kad mergina turi priaugintus plaukus, nes vyrauja mitas, jog priauginti plaukai turi būti tik ilgi. Iš tiesų priauginimas atrodė labai gražiai ir natūraliai!

Antrasis plaukų priauginimas

Antrasis plaukų priauginimas atliktas 2022 metų vasarį. Taip pat naudotos pietų slavų sruogos. Vienas svarbus niuansas, kad sruogas reikėjo keisti į naujas, nes prieš tai buvusio priauginimo sruogos plaukams paaugus buvo tiesiog per trumpos. Darytas papildomas patankinimas, tad sruogelių sudėta apie 120 vnt.

Viso prireikė 4 priauginimų per metus. Tačiau rezultatas beveik lygiai po metų – lapkričio mėnesio pabaigoje atrodo įspūdingai! Klientės natūralių plaukų ilgis nuėmus sruogeles atrodo šitaip, todėl nusprendėme nebepriauginti plaukų ir leisti jiems pailsėti:

Klientės Vilmos rezultatai

Klientės Vilmos plaukai buvo labai ploni ir silpni, tačiau per du metus prisiauginant plaukus matomas akivaizdus rezultatas.

Taigi, plaukų priauginimas nekenkia, jeigu plaukų priauginimą atlieka profesionali meistrė! Kadangi priaugintų plaukų priežiūrai reikia skirti didesnį dėmesį: juos lepinti drėkinančiais kondicionieriais bei kaukėmis, taip pat puoselėjami ir Jūsų natūralūs plaukai.

Dėl plaukų priauginimo negali nukentėti visi plaukai, nes priauginamos tik 3-4 plaukų linijos. Natūralūs plaukai gali nukentėti tik dėl neteisingo priauginimo, nepriežiūros arba uždelstų korekcijų (nuaugus plaukų kapsulėms, plaukai linkę stipriai veltis).

Labai dažnai plaukų priauginimas padeda paslėpti nepatinkančius kirpčiukus arba užpildyti šukuoseną nutrupėjus priekiniams plaukams.

Daugiau informacijos Jums suteiks meistrė Karolina:

+370 604 79358

itale.karolina@gmail.com

2 thoughts on “Ar įmanoma turint priaugintus plaukus užsiauginti savuosius?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *