Darbo vietos ir įrankių dezinfekcija – ką reikėtų žinoti?

Darbo paviršių ir įrankių dezinfekcija

Šiomis dienomis higienos užtikrinimas labai svarbus veiksnys visai komercinei veiklai, ypač jei veikla susijusi su plaukų ir kūno grožiu. Dėl Covid 19 pandemijos buvo priimti nauji reglamentai, užtikrinantys visų dirbančių grožio salonuose bei jų lankytojų saugumą. Darbo aplinkos ir paviršių dezinfekcija, naudojamų darbo įrankių sterilizavimas yra pagrindinė prievolė, užtikrinanti tinkamas higienos normas. Išsiaiškinkime skirtingas valymo, dezinfekcijos ir sterilizavimo reikšmes, kadangi dažnai girdime šiuos terminus vartojant neteisingai.

Norint išvengti infekcijų, turi būti vykdoma speciali programa, apimanti:

  1. Valymą. Tai yra dulkių, dėmių ir nemalonaus kvapo pašalinimas. Kitaip tariant, tai yra pirminiai higienos užtikrinimo veiksniai naudojant įprastas plovimo priemones, bei atidžiai laikantis gamintojų nurodymų, kad būtų išvengta netinkamo naudojimo ir priemonių perdozavimo.
  2. Dezinfekciją. Ja siekiama sumažinti mikroorganizmų, galinčių sukelti ligas, kiekį naudojant cheminio ir fizinio pobūdžio dezinfekcines priemones, pvz.: garai. Pasirūpinkite, kad ši procedūra būtų atliekama teisingai; turite naudoti gaminius registruotus Europos Sąjungoje.
  3. Darbo aplinkos ir įrankių sterilizavimą. Tai pagrindinis procesas, galintis pašalinti bakterijas 100 proc.
  4. Kita vertus, dezinfekcija yra valymo ir (arba) dezinfekcijos suminis procesas, apimantis geros oro kokybės palaikymą ir oro mainus visose aplinkose.

Kokiomis priemonėmis dezinfekuoti darbo vietą bei įrankius?

Galite rinktis iš daugybės konkrečių prekių asortimento, pvz.: skysčiai, geliai, purškikliai. Gali būti kelių dydžių pakuotės arba vienkartiniai. Mūsų parduodami dezinfekcijai, valymui, sterilizacijai skirti produktai yra profesionalūs. Jei norite dezinfekuoti paviršius ar daiktus naudokite hidroalkoholį. Pavyzdžiui, Pharmatrade Pharmaform puikiai tinka, kai reikia dezinfekuoti grindis ir sanitarines patalpas:

Jei reikia sterilizuoti darbo įrankius grožio salone, rekomenduojame rinktis mūsų siūlomą autoklavą, turinčią pažangiausia ir saugiausia technologija, kuri naudoja ozoną, turintį stiprų oksiduojantį poveikį, dėl kurio organiniai ir neorganiniai junginiai tampa inertiški (neaktyvūs). Kitaip tariant, jį naudojant sunaikinsite visus mikroorganizmus bei sporas:

Taip pat, mūsų asortimente galite rasti skirtingų dydžių, vienkartinių, savaime užsidarančių maišelių, skirtų laikyti įrankiams juos sterilizavus:

Viena populiariausių šiomis dienomis prekių – tai rankų dezinfektantas IGENIS GEL. Sudėtyje yra net 75 proc. alkoholio. Šio gelio nereikia nuplauti, jis nedirgina odos, greitai išdžiūsta, o rankoms suteikia švelnumo. Talpa: 100 ml, 500 ml, 1000 ml.:

Ir, žinoma, nepamirškite prie savo darbo vietos įėjimo pasistatyti dezinfekcinį stovą, kuriame būtų padėtos rankų dezinfekcinės priemonės bei apsauginės veido kaukės:

Svarbiausia nepamirškite, jog tinkama darbo paviršių ir įrankių dezinfekcija užtikrina Jūsų ir klientų saugumą.

Jei jums reikia daugiau informacijos, skambinkite arba rašykite mums į Facebook paskyrą. Esame pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *