Kokį efektą sukelia Upgrade plaukų tiesintuvas?

Kokį efektą sukelia Upgrade plaukų tiesintuvas?

Kokį efektą sukelia Upgrade plaukų tiesintuvas?

Kaip dažnai Jūsų klientės skundžiasi nušiurusiais, suskilinėjusiais plaukais ir jų galais? Dažymas, kasdienis džiovinimas sausina plaukus, tačiau didžiausią žalą daro įprastų tiesintuvų naudojimas ir tiesinimas 230 °C temperatūra, ko pasekoje plaukai praranda gyvybę: tampa ploni, ima veltis, skilinėti ir net trupėti.


Kuo ypatingi infraraudonieji spinduliai?
Infraraudonieji spinduliai plika akimi nematomi, tačiau juntama jų šiluma. Šie spinduliai naudojami daugeliui gydomųjų procedūrų, tokių kaip lėtinio skausmo gydymas infraraudonųjų spindulių šviesos terapija, imuninės sistemos stiprinimas infraraudonųjų spindulių saunomis ir netgi plaukų slinkimo gydymas infraraudonųjų spindulių terapija. Kokį efektą sukelia Upgrade plaukų tiesintuvas? Tiesintuvuose naudojama infraraudonųjų spindulių šiluma įsiskverbia į plauko vidų, uždaro plauko žvynelį, todėl plaukai lieka glotnūs ir švelnūs.

Dėl infraraudonųjų spindulių skleidžiamos šilumos savybių išgausite ypatingą plauko kritimą, minkštumą ir žvilgumą tiesinant net 30°C žemesnėje temperatūroje!

Drėgnesni plaukai – mažiau besišiaušiantys plaukai


Nekaitindami oro aplink, infraraudonieji spinduliai įsiskverbia į plauko vidų ir užrakina drėgmę. Kadangi plaukas lieka drėgnesnis nei naudojant įprastus tiesintuvus, jis mažiau šiaušiasi ir pučiasi patekus į drėgną patalpą ar nedidelę liūtį. Mūsų klientės pastebėjo, kad net po plovimo plaukai atrodo glotnesni ir švelnesni.
Italų sukurtuose Upgrade Infrared tiesintuvuose esančios turmalimo plokštelės (turmalimas – nuo senų laikų vertinamas mineralas) sugrąžina neigiamus jonus taip subalansuodamos teigiamų ir neigiamų jonų pusiausvyrą, todėl plaukai atrodo glotnūs ir žvilgantys. O plaukų spindesys nustebins kiekvieną! Tiesūs plaukai išliks iki sekančio galvos plovimo.


Sustiprinkite atstatomųjų procedūrų poveikį!
Bene svarbiausias Upgrade Infrared tiesintuvų privalumas, jog jie prailgina veikliųjų medžiagų veikimo laiką. Ką tai reiškia? Jei atliekate atstatomąsias, botokso, laminavimo ar kitas procedūras, infraraudonųjų spindulių šilumos pagalba medžiagos įvedamos į plauką, todėl gydomasis efektas ne tik sustiprinamas, bet ir išsilaiko ilgiau.
Upgrade klientės pastebėjo, kad reguliariai naudojant tiesintuvą, plaukai tampa sveikesni, blizgesni, mažiau šerpetojantys!

Turite klausimų? Norite patarimo?

Galbūt norite dvi savaites nemokamai išbandyti Upgrade plaukų tiesintuvą? Rašykite mums į Instagram ar į Facebook paskyrą , atsakysime į visus Jūsų rūpimus klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *