Kokį Upgrade infraraudonųjų spindulių plaukų tiesintuvą pirkti?

Upgrade Infrared tiesintuvai – tai pirmieji tiesintuvai Lietuvoje, sulaukę tiek daug profesionalų ir neprofesionalų dėmesio. Ištiesinus plaukus su šiais tiesintuvais, rezultatai įspūdingi: plaukai tampa blizgantys, švelnūs, prisotinti drėgmės, išryškinama spalva, panaikinamas elektrinimąsis, galiukų skilinėjimas. Net tiesinant aukščiausia 230 laipsnių temperatūra, plaukai ne taip stipriai pažeidžiami. Kita vertus, išgauti norimą rezultatą, pakaks 30 laipsnių žemesnės temperatūros nei su kitais prietaisais. Tvirtai apsisprendėte įsigyti būtent šį tiesintuvą? Šiame straipsnyje aptarsime, kokį tiesintuvą pirkti: platų ar siaurą?

Turime daug klientų, kurie kasdien plaukus tiesina naudojant aukščiausią temperatūrą jau keletą metų, o plaukai atrodo visiškai nepažeisti. Ypatingos technologijos dėka, Upgrade linijos tiesintuvai nedrasko, nepeša plaukų, neskyla galiukai, kaip kad po kitų tiesintuvų naudojimo.

Dažnai iš savo klientų gauname pastebėjimų, jog plaukai atrodo lyg po keratininio tiesinimo procedūros. Tokį efektą suteikia infraraudonieji spinduliai bei turmalino keramikinės plokštelės.

Kaip išgauti keratininio tiesinimo efektą?

Svarbu žinoti tai, jog norint išgauti geriausius ištiesinimo rezultatus, turite tiesinti lėtai ir naudojant Upgrade nano jonų šukas. Kai kuriems klientams lengviau tiesinti plaukus naudojant ne šukeles, bet šepetį. Viena ranka laikykite tiesintuvą, o kita – šukeles ir šepetį, kartu tolygiai braukite per plauką iki pat galiukų.  Kodėl būtina tiesinti lėtai? Tam, kad infraraudonieji spinduliai spėtų įsigerti į plauką.

Kokį Upgrade linijos infraraudonųjų spindulių tiesintuvą  pasirinkti – plačia ar siauresne plokštele?

Tiesinant plaukus su siauresne plokštele, rinkitės plonesnę plaukų sruogą. Tiesinant plaukus su plačiu tiesintuvu, galima rintis storesnę sruogą.

Upgrade Infrared Slim

Upgrade Infrared Slim plaukų tiesintuvas su 2.5cm plokštele (siauras) tinka trumpų, plonų plaukų tiesinimui (plaukams aukščiau pečių), taip pat turinčioms kirpčiukus, nes lengviau galima prieiti prie šaknų. Jei mėgstate tiesintuvu pakelti plaukus nuo šaknų rinkitės būtent šį. Naudojant siaurą tiesintuvą išgaunamos bet kokio tipo garbanos. Tinka tiek ilgų, tiek trumpų plaukų garbanojimui.

Jei esate stilistė/as  ir dirbate su įvairių kirpimų plaukais, rekomenduojame rinktis siaurą tiesintuvą.

Turite trumpus, garbanotus plaukus – siauras tiesintuvas.

Esate barberė/is – rinkitės siaurą tiesintuvą.

Upgrade Infrared Large

Upgrade Infrared Large plaukų tiesintuvas su 5.0cm plokštele (platus) tinka ilgų, vidutinio storumo ar storų plaukų tiesinimui (plaukams žemiau pečių), taip pat turinčioms priaugintus plaukus. Naudojant šį tiesintuvą išgaunamos įspūdingos garbanos, bet jei jūsų plaukai aukščiau pečių, sunku suplačiu tiesintuvu sunku suformuoti bangas.

Jei esate stilistė/as  ir dirbate su ilgais plaukais, rekomenduojame rinktis platų Upgrade tiesintuvą.

Jei esate plaukų priauginimo meistrė/as, rekomenduojame platų tiesintuvą.

Jei prioritetą teikiate greitam plaukų ištiesinimui, rinkitės platų tiesintuvą.

Turite ilgus, garbanotus plaukus – platus tiesintuvas.

Turite klausimų? Sekite mus arba rašykite į Facebook paskyrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *