Kaip išsirinkti plaukų tiesintuvą?

plaukų tiesintuvai

Plaukų tiesintuvai pasižymi universalumu – juos galime naudoti ne tik tobulam ištiesinimui, bet ir griežtų ar paplūdimio bangų formavimui. Dažnai kokybiškas, tinkamai naudojamas plaukų tiesintuvas atstoja dešimtį skirtingų prietaisų. Šiandien plaukų tiesintuvų pasirinkimas iš tiesų labai didelis, todėl šio prietaiso pasirinkimas gali pareikalaurti nemažai laiko sąnaudų. Taigi, kaip pasirinkti kokybišką, patogų bei ilgaamžį plaukų tiesintuvą?

Pagrindiniai plaukų tiesintuvų parametrai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį

Temperatūros reguliavimas. Tai naudinga, jei planuojate prietaisą naudoti darbui. Mažesnis karštis geriausiai tinka ploniems plaukams, o storiems ar besipučiantiems plaukams gali prireikti daugiau karščio, kad išgautumėte geriausią rezultatą.

Jonų technologija. Kai plaukai turi per daug teigiamo krūvio, neigiami jonai padeda sumažinti krūvį, todėl plaukai tampa paklusnūs, glotnūs. Ši technologija padeda neutralizuoti elektrinimąsį.

Keramikos plokštelės. Jos įkaista lėčiau nei kitos medžiagos, tačiau šilumą paskirsto tolygiau. Tiesintuvai su šiomis plokštelėmis yra pigesni, yra labiau linkę į dužimą.

Titano / metalo plokštės: labai greitai įkaista, bet, paprastai, yra brangios. Netinkamas naudojimas gali sukelti žalą plaukams. Rekomenduojame šiuos plaukų tiesintuvus braukti per plaukus tik kelias sekundes.

Keramika dengtos plokštės. Dažniausiai jos turi metalinį pagrindą, padengtą keraminiu sluoksniu. Derinant geriausias abiejų medžiagų savybes. Paviršinis sluoksnis laikui bėgant gali įskilti ir nusidėvėti, tačiau geros kokybės tiesintuvo modelis turėtų tarnauti ilgai, jei jis tinkamai prižiūrimas.

plaukų tiesintuvai

Kaip išsirinkti geriausią plaukų tiesintuvą pagal savo plaukų tipą?

Ploni plaukai. Ieškokite plaukų tiesintuvo su keraminėmis plokštelėmis, kurios tolygiai ir švelniai paskirsto šilumą. Naudokite žemesnius temperatūros nustatymus, kad sumažintumėte karščio žalą plaukams.

Garbanoti plaukai. Ieškokite tiesintuvo su infraraudonaisiais spinduliais bei turmalino keramika. Infraraudonieji spinduliai atstato drėgmę, o turmalinas suteikia glotnumo.

Stori plaukai. Didesnių plokštelių plaukų tiesintuvai tokie kaip ,,Upgrade Infrared Large‘‘ arba ,,Upgrade Cyber Large‘‘ sutaupys laiko ir sumažins karščio sukeliamą žalą. Turmalino keramikos plokštės suteiks jums geriausius ir ilgalaikius rezultatus.

Afro plaukai. Apsvarstykite keramine danga padengtas plokšteles, kurios užtikrina gerą efektyvumo ir apsaugos balansą. Gariniai plaukų tiesintuvai, tokie kaip ,,Upgrade Steam‘‘ arba ,,Plum Vapor‘‘ yra puikus pasirinkimas norintiems efektyvaus ištiesinimo.

Kokį plaukų tiesintuvo plokštelių plotį pasirinkti?

Plaukų tiesinimo plokščių plotis gali skirtis – nuo siaurų iki plačių, todėl rinkdamiesi, kokį tiesintuvą pirkti, turėtumėte atsižvelgti į savo plaukų tipą. Toliau pateikiamos gairės, kuriomis vadovaujantis rekomenduojame rinktis tiesintuvą.

Trumpiems plaukams rekomenduojama 2,5cm – 3,0 cm pločio plokštelės. Pavyzdžiui:

Plaukų tiesintuvas su turmalinu LABOR PRO ,,MISS GLAMOUR“ – apžiūrėkite čia.

Plaukų tiesintuvas su turmalinu ,,GETTIN’FLUO‘‘apžiūrėkite čia.


Trumpiems ir vidutiniams plaukams 3,0cm – 4,0cm pločio plokštelės. Pavyzdžiui:

Plaukų tiesintuvas su turmalinu LABOR PRO ,,ELITE SILK+“apžiūrėkite čia.

Plaukų tiesintuvas su turmalinu LABOR PRO ,,PLUM FLAT‘‘apžiūrėkite čia.


Ilgiems, storiems plaukams 5,0cm – 6,0 cm pločio plokštelės. Pavyzdžiui:

Plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais UPGRADE INFRARED LARGEapžiūrėkite čia.

 

Kaip išvengti plaukų pažeidimo tiesinant?

Plaukai yra itin trapūs, kai jie šlapi, todėl prieš pradedant tiesinti arba garbanoti įsitikinkite, kad jie visiškai išdžiūvo. Drėgni plaukai atlaiko tik 40-60 laispsnių temperatūrą, o sausi (nepažeisti) plaukai atlaiko iki 230 laipsnių. Taip pat visada naudokite apsauginį kremą nuo karščio.

Kokios galimos plaukų tiesintuvo formos?

Dauguma rinkoje siūlomų plaukų tiesintuvų yra „žnyplių“ stiliaus, taip pat žinomi kaip „plokštieji tiesintuvai“, kurie yra labai veiksmingi ir paprasti naudoti.

 

Mažiau paplitę yra tiesinantys elektriniai plaukų šepečiai, tokie kaip terminiai plaukų šepečiai – tiesintuvai LABOR PRO ,,SIMPLYSMOOTH“, kurie taip pat efektyviai ištiesina plaukus. Tiesinimo šepetyje integruota antistatinė technologija, kurios dėka suvaldomi nepaklusnūs plaukai, o šereliai suteikia plaukams švelnumo ir suteikia apimties.

Žinoma, nepamirškime ir nors rečiau sutinkamo, tačiau inovatyvios, ergonomiškos formos plaukų formavimo prietaiso, kurio plokštelės neatsiveria. Taip išsaugoma pastovi temperatūra. Puikus tokio prietaiso pavyzdys – Upgrade Freestyle plaukų formavimo žnyplės 2 in 1, kuriomis ne tik lengvai ištiesinsite plaukus, bet ir vienu rankos judesiu suformuosite nuostabias garbanas.

Kokią įtaką plaukams daro tiesintuvo plaukiojančios plokštelės?

Plaukiojančios plokštės yra judančios plokštelės. Šios plokštelės sureguliuoja spaudimą tiesinant plaukus. Tai apsaugo plaukus nuo pažeidimo ir sumažina galiukų skilinėjimą. Pavyzdžiui, plaukiojančios „Upgrade Infrared Slim” tiesintuvo plokštelės užtikrina nuolatinį kontaktą su plaukais ir greitą formavimą.

Automatinis plaukų tiesintuvo išjungimas

Automatiškai išjungiamas tiesintuvas praėjus tam tikram laikui, kad išvengtų perkaitimo ar užsidegimo.

 

Prieš įsigyjant prietaisą siūlome ne tik įvertinti aukščiau pateiktą informaciją, bet išsibandyti jį patiems, kad suprastumėte, kas Jums tinkamiausia.

Turite klausimų? Rašykite mums į Facebook paskyrą arba el. paštu: info@hairsera.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *