Blakstienų augimą skatinantis serumas: ką turėtumėte žinoti?

blakstienų augimą skatinantis serumas

Blakstienų augimą skatinantys serumai pagaminti naudojant formules, kurios gerina natūralių plaukų folikulų būklę. Juose gausu kondicionuojančių peptidų ir riebalų rūgščių, kurios skatina blakstienų augimą.  Reguliariai tepant, blakstienų augimą skatinantis serumas pailgina blakstienų augimo ciklą.  Taip blakstienos tampa tamsesnės, stipresnės ir tankesnės.

Kas ir kodėl turėtų naudoti blakstienų serumą?

Blakstienų augimą skatinantis serumas puikiai pravers turintiems trumpas, trapias, silpnas ir vos pastebimas blakstienas arba tiems, kurie nori dar labiau paryškinti savo akis. Serumą rekomenduojame naudoti ir tiems, kurie patiria blakstienų plaukelių lūžinėjimą ar priešlaikinį jų praradimą.  Serumai taip pat gali būti naudingi tiems, kurie pastebėjo, kad natūralios blakstienos laikui bėgant tapo gležnesnės arba silpnesnės.

Kaip dažnai turėčiau naudoti blakstienų serumą?

Norint pasiekti geriausių rezultatų, blakstienų serumus reikia naudoti reguliariai maždaug 4-6 savaites, tačiau pastebėjome, kad dauguma vartotojų rezultatą pastebi jau maždaug po 2–3 naudojimo savaičių. Tam, kad pasiektumėte geriausių rezultatų siūlome ,,Inveo” blakstienų serumą (Lashes2love) tepti kiekvieną vakarą.  Pasiekus norimus rezultatus, Lashes2love naudojimas gali būti retinamas iki 2-3 kartų per savaitę, siekiant išlaikyti puikius rezultatus.

Kaip naudoti blakstienų serumą?

Dauguma serumų yra mažoje tušo dydžio talpyklėje ir užtenka iki 3 mėnesių.  Serumas tepamas ant blakstienų linijos 1 kartą per dieną.  Naudojimo metu rekomenduojame išsiimti kontaktinius lęšius.  Serumą reikėtų tepti vakare ant ką tik nuvalytos blakstienų linijos, kai blakstienos yra nepadažytos ir švarios.  

Mūsų blakstienų serumą taip pat galima naudoti ir antakiams, kad padidintumėte tankumą ir ilgį!

Ar blakstienų serumą galima naudoti ant priaugintų blakstienų?

Tikrai taip! Lashes2love tinka tiek priaugintoms, tiek natūralioms blakstienomis. Lashes2love blakstienų serumas yra specialiai sukurtas iš ingredientų, turinčių vitaminų, baltymų, kurie drėkina, stiprina ir maitina natūralias blakstienas, tačiau neskatina priaugintų blakstienų kritimo.  

Nesvarbu, ar norite pailsinti blakstienas nuo priauginimo, pailginti ir pastorinti natūralias blakstienas, kad pagerintumėte jų išvaizdą, ar pailginti augimo ciklą, kad priaugintos blakstienos geriau išlaikytų – serumo naudojimas jums padės!

Ar yra neigiamų šalutinių poveikių?

Kai kuriuose rinkoje parduodamuose blakstienų augimą skatinančiuose serumuose yra stiprių cheminių medžiagų ir ingredientų, kurie laikui bėgant gali turėti neigiamą ir (arba) nuolatinį šalutinį poveikį. ,,Lashes2love” turi švelnią formulę ir specialiai pritaikytus vitaminus bei baltymus, kurie yra saugūs ir švelnūs aplink jautrią akių sritį.  Renkantis blakstienų serumą rekomenduojame išanalizuoti ingredientus, perskaityti atsiliepimus ir rinktis serumus, kurių sudėtyje yra daugiausia natūralių ingredientų.

Tikimės, kad ši informacija bus naudinga ir Jums, ir Jūsų klientams. Mūsų tikslas yra ne tik padėti atrodyti nepriekaištingai gražiai, bet ir išmokti išlaikyti stiprias ir sveikas natūralias blakstienas.

Turite klausimų? Rašykite mums į Facebook paskyrą arba el. paštu: info@hairsera.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *