Plaukų priauginimas


Atliekame plaukų priauginimą su aukščiausios kokybės pietų slavų, rytų slavų ir Seamless plaukais. „Hairsera” grožio namuose turime plačią plaukų paletę, todėl nesunkiai parinksime Jums labiausiai tinkančią spalvą bei struktūrą.

Populiariausias plaukų priauginimo būdas – tai keratino kapsulėmis priauginamos plaukų sruogos. Atsižvelgdami į klientės plauko struktūrą bei poreikius, galime priauginti sruogeles MIKRO ar NANO keratino kapsulėmis, tačiau dažniausiai miksuojame šiuos būdus, siekiant ne tik grožio, bet ir patogumo juos nešiojant.

Plaukus priauginame ir mikro žiedeliais, taip pat klijuojame, prisegame ar prisiuvame plaukų juostas. Priauginimo trukmė 1-2 val., korekcijos trukmė 2-3 val.

1
4,00€/1srg.
Plaukų priauginimas iki 65 cm ilgio plaukų sruogas
2
4,30€/1srg.
Priauginant nuo 70 cm ir ilgesnes plaukų sruogas
3
1,30€
Korekcija (sruogelės nuėmimas ir priauginimas)

Kada į mus kreipiasi moterys ir merginos?

  • Kai nebeturi vilčių užsiauginti ilgus plaukus, todėl nori rezultato čia ir dabar.
  • Kai savi plaukai stipriai nušiurę, silpni – tuomet grožio suteikia plaukų patankinimas.
  • Kai savi plaukai ypač ploni – patankinimas taip pat gali padėti išspręsti šią problemą.
  • Kai nuo dažymo ištrupėja priekiniai plaukai – naudojant MIKRO keratino technologiją ir parenkant plaukų struktūrą bei spalvą atrodysite nepriekaištingai ir  niekas nesupras, kad prisiauginote plaukus.
  • Kai spontaniškai užsimanote kirpčiukų, tačiau suprantate, kad jie jums labai netinka. Priauginant plaukus galima lengvai ištaisyti šią klaidą.
  • Kai norite ryškaus ir drąsaus įvaizdžio – tuomet galite prisiauginti spalvotas plaukų sruogas.

 

Kiek sruogų reikės priauginimui?

.

Ploniems plaukams
50-80
VID. STORUMO PLAUKAMS
80-100
STORIEMS PLAUKAMS
100-200
PATANKINIMUI/ TŪRIO SUTEIKIMUI
10-80

„Hairsera studijos įkūrėja ir meistrė Karolina Miškinė ne tik atlieka plaukų priauginimus, bet ir veda individualius kursus norinčioms išmokti plaukų priauginimo subtilybių, lektoriauja žinių gilinimo seminaruose esamoms specialistėms. 

Keletas faktų apie meistrę KAROLINĄ:

Greitis: Karolina garsėja savo žaibišku greičiu, vos per valandą ji gali priauginti iki 200 sruogų. Taigi galite atsisveikinti su ilgais vizitais pas priauginimo meistrą.

• Paslauga viskas viename: meistrė atidžiai parenka plaukus bei atspalvius, taip pat atlieka pakirpimą, siekiant išgauti kuo natūralesnį vaizdą, kad iškart po procedūros nereikėtų bėgti į kirpyklą!

• Kokybė: Karolina savo darbui naudoja tik aukščiausios kokybės plaukus bei keratiną. 

• Speciali technika ilgesniam išnešiojimui: Karolina naudoja unikalią techniką, kad kuo ilgiau išnešiotumėte netrumpinamus plaukus!

Jeigu turite klausimų ar norite sužinoti priauginimo kainą, rašykite Karolinai: itale.karolina@gmail.com

REGISTRUOKIS

DARBŲ GALERIJA

Ar plaukų priauginimas kenkia Jūsų natūraliems plaukams?

Atlikus plaukų priauginimą pas specialistą ir tinkamai juos prižiūrint, plaukų priauginimas tikrai nekenks Jūsų natūraliems plaukams. Atvirkščiai, neretai klientės atsiaugina savo natūralius plaukus metus ar du nešiodamos priaugintas sruogas. Tiesa, labai svarbu atsisakyti tam tikrų įpročių, kaip galvos plovimas palenkus galvą ar miegojimas šlapiais plaukais, taip pat labai svarbu laiku atlikti korekciją, nes uždelsus kenčia Jūsų plaukai. Daugiau apie priaugintų plaukų priežiūrą galite skaityti čia: