Plaukų priauginimas


Plaukų priauginimas atliekamas visoje Lietuvoje ir pabaltijo šalyse. Priauginimo būdas priklauso nuo klientės plauko storio, apimties bei poreikio. Priauginimas atliekamas šiais būdais: karštasis būdas (keratino kapsulėmis), šaltasis būdas (mikro žiedeliais), nano technologija, klijuojamo, prisegamos, prisiuvamos plaukų juostos. Priauginimo trukmė 1-2 val., korekcijos trukmė 2-3 val.

1
200€-280€
Plaukų priauginimas rusiškomis plaukų sruogomis
2
280-300€
Plaukų priauginimas slaviškomis plaukų sruogomis
3
300-350€
Plaukų priauginimas itališkomis sruogelėmis
4
0,80€
Korekcija (sruogelės kaina)

Ilgi plaukai – moteriškumo simbolis. Nors šiais laikais kiekviena dailiosios lyties atstovė gali atrodyti taip, kaip ji svajoja nesidairydama į standartus, tačiau daugelis sutinka, kad būtent nuostabūs plaukai yra gražiausias papuošalas. Deja, ne visos esame apdovanotos nuostabiais, ilgais ir tankiai plaukais, kurie padėtų net ir tamsesnėmis dienomis atrodyti puikiai.

Nuostabūs, natūraliai atrodantys plaukai – gražiausias papuošalas! Plaukų priauginimo kaina – nedidelė, kadangi turint nuostabius ir tankius plaukus galėsite pamiršti papildomus papuošalus, nebeinvestuoti į brangius drabužius. Būtent jūs pati ir būsite savo paties akcentas stebinantis aplinkinius grožiu bei elegancija.

plaukų priauginimas

Plaukų priauginimas keratinu

Priaugintus plaukus geriausia plauti kas keletą dienų, ir naudoti visas savo mėgstamas plaukų priežiūros priemones. Žinoma, esant poreikiui galima plauti ir kiekvieną dieną, tačiau tai nėra naudinga ne tik priaugintiems, tačiau ir Jūsų nuosaviems plaukams. Plaukų kondicionierių bei kaukių netepkite ant galvos odos, greta šaknų, kad nesuminkštinti priaugintų plaukų tvirtinimo elementų. Tiesa, to daryti nereikia tiek turint natūralius, tiek priaugintus plaukus. Norėdamos plaukus išlaikyti kuo ilgiau gražius – juos šukuoti yra būtina naudojant specialius šepečius. Nešukuokite šlapių, palaukite kol pradžius. Kad šukavimo procesas būtų paprastesnis – naudokite savo mėgstamus aliejus, nebūtina įsigyti specialių priemonių. Formuojant šukuoseną galite velti, tiesinti ir garbanoti priaugintus plaukus. Galiausiai, eidami maudytis ir miegoti – verta susipinti kasą, susirišti plaukus, o lankantis saunoje – užsidėti kepuraitę ar susisukti rankšluosti. Taip išvengsite susivėlimo bei dirgiklių sukeliamo neigiamo poveikio plaukams ir jų tvirtinimo elementams. Plaukų priauginimas keratinu.