Blakstienų ir antakių augimą skatinantys serumai

Blakstienų ir antakių augimą skatinantys serumai

Blakstienos ir antakiai – veido bruožai, lengvai keičiantys mūsų išvaizdą – nuo mielos ir žaismingos iki gundančios ir dramatiškos. Šių veido plaukelių mados keitėsi per laikmečius drastiškai svyruodamos iš vieno kraštutinumo į kitą, kaip ir visi mados elementai supantys mus kasdien. Įvairiausi mūsų pačių bei kitų primesti įsitikinimai privesdavo iki ekstremalių bandymų ir procedūtų siekiant grožio idealo.

Biologine prasme, blakstienos yra svarbios apsaugant akis nuo aplinkos taršos, įvairių dulkių, vėjo nešamo smėlio. Blakstienos sudarytos iš baltymų, tokių kaip keratinas ir melaninas. Kaip ir visi plaukai, blakstienos maitinamos per folikulus, kurie yra po oda. Blakstienų gyvavimas skirtomas į tris etapus: 

☙ augimo etapas, trunka apie 45 dienas

☙ ramybės būsena, kurios metu blakstienos sustoja augti, trunka apie tris savaites

☙ paskutinis etapas – kai blakstienos iškrenta. Po šio etapo blakstienų gyvybės ratas prasideda iš naujo.

Antakiai, ne tik saugo akis nuo prakaito ir dulkių, tačiau yra ir labai svarbūs išreiškiant emocijas.

Besikeičiantys antakiai per žmogaus istoriją, nuo laukinių vešlių iki plonų siūlelių, tiesių ir ryškiomis arkomis, ne tik atskleidžia visuomenės įsitikinimus ir vertybes, tačiau ir parodo žmogaus norą pokyčiams ir naujovėms.

Senovės Egipte, pagerbdami dievą Horą, vyrai ir moterys antakius ryškino anglimi ir juodu oksidu, taip ne tik siekdami Horo malonės, tačiau ir apsaugodami akis nuo saulės ir musyčių. 
Antikos laikais didelio populiarumo susilaukė suaugę antakiai. Senovės romėnai tikėjo, kad vientisas antakis atskleidžia žmogaus protą, todėl moterys norėdamos parodyti esančios protingos piešdavo trūkstamus plaukelius, kad sukurtų suaugusio antakio iliuziją.

Viduramžių laikmečiu, moterys Kinijoje antakius skusdavo, kad būtų lengviau padengti makiažą, o antakių formą sukurdavo perpiešdamos juos mėlynai juodu pigmentu. Šias idėjas pritaikė ir japonai, kilmingos moterys perpiešdavo antakius aukščiau veide taip demonstruodamos aristokratiškumą.

Viduramžiai Europoje tapo laikmečiu be antakių, jie kartu su blakstienomis ir dalimi galvos plaukų buvo šalinami, siekiant kad kakta atrodytų aukštesnė. Būtent toks įvaizdis buvo laikomas ne tik mada, bet ir būtinybe. Vėliau antakiai buvo išlaikomi ploni ir kiek įmanoma aukščiau, kaip aristokratiškumo ženklas. Neretai, sekant atkartoti kilmingųjų įvaizdį, antakiai ir blakstienos buvo šviesinami. Šie grožio idealai buvo pritaikomi ir vaikams.

Moterys, gyvenusios 18-tame amžiuje troško tamsių pilnų antakių. Prieš tai buvęs populiarus antakių pešiojimas ir naudota toksiška švino pagrindo kosmetika privedė prie antakių plikimo, dėl ko moterims buvo labai sunku antakius atsiauginti. Sprendimas – antakiai ir pelių kailiukų, priklijuojami prie veido klijais. Iki kol išrandamas tušas, blakstienoms ilginti ir tankinti buvo naudojama blakstienų įsiuvimo procedūra.

Per pastarąjį šimtmetį išliko moterų noras turėti ilgas ir tankias blakstienas, o antakiai, įtakoti įvairių socialinių veiksnių, stebi įvairove. Asmeninis stilius, noras būti unikaliam bei žinomų žmonių įtaka keičia mus kasdien.

Ar jau nusprendėte kokio įvaizdžio norite Jūs? Ar ilgos ir tankios blakstienos yra ir Jūsų siekiamybė? Tankūs ir vešlūs ar charakterį atspindintys antakiai? Tobulinkite savo stiliaus vizitine kortele tapusį įvaizdį ar kurkite naują pradėdama iš naujo su Inveo Ultimate Cosmetics linija, atstatančia ir skatinančia augti antakius ir blakstienas.

Blakstienų ir antakių augimą skatinantys serumai iš Inveo linijos sukurti siekiant įkvėpti moteris džiaugtis savo natūraliu grožiu, pabrėžti jį ir sukurti pagrindą unikaliam stiliui kurti. Inovatyvios Inveo grožio puoselėjimo priemonės skirtos visų amžių moterims, tai saugus ir efektyvus produktas už prieinamą kainą. Formulės, praturtintos moderniais ingredientais yra 100% saugios naudoti akių srityje, jų efektyvumą gali paliudyti daugelis moterų išbandžiusių produktus, tarp kurių ir mes – Hairsera komanda.
Įsigydami Inveo produktą, prisidedate prie pagalbos moterims kovojančiomis su onkologinėmis ligomis. 

Sekite mus Facebook profilyje