Kuo ypatingi plaukų džiovintuvai su jonais?

plaukų džiovintuvas

Technologijoms žengiant į priekį, tobulėja ir grožio prietaisai, taip pat ir plaukų džiovintuvai su jonais. Dažnu atveju į plaukų džiovintuvus žiūrima paprastai – kaip į prietaisą, kurio funkcija tik išdžiovinti plaukus, tačiau šį požiūrį keičia į džiovintuvus integruojama jonų technologija.

Kas yra jonų technologija?

Neigiamų  jonų  plaukų džiovintuvas yra plaukų džiovintuvo tipas, kuriame yra įmontuotas jonų generatorius, kuris išskiria neigiamo krūvio jonus plaukų puoselėjimui.

Ypatingai žiemos metu mūsų plaukai linkę elektrintis, liečiantis su šepečiu ar drabužiais, plaukai praranda neigiamus jonus, tad plaukuose likę teigiami jonui vienas kitą stumia, plaukai atrodo išsipūtę ir pasišiaušę. Tokiu atveju džiovintuvas su jonizacijos funkcija subalansuoja jonų pusiausvyrą atstatydamas neigiamus jonus, todėl plaukai atrodo glotnūs, švenūs, mažiau besišiaušiantys, todėl dažnai girdime iš klienčių, kad išsidžiovinus su tokiu džiovintuvu plaukus, joms nebereikia naudoti plaukų tiesintuvo.

Yra džiovintuvų, kurie gali išskirti teigiamus jonus, tokiu atveju teigiami jonai suteikia plaukams apimties bei purumo.

Kaip veikia joninis plaukų džiovintuvas?

Įprasti plaukų džiovintuvai tiesiog išstumia karštą orą, o Labor Pro linijos ,,Antifrizz‘‘ plaukų džiovintuve yra įdiegta joninės srovės technologija, kuri gamina 5 milijonus jonų/cm3, todėl džiovinimas ir formavimo procesas yra daug greitesnis. Kadangi joninė technologija suskaido vandens daleles, plaukai tampa drėgnesni ir mažiau linkę veltis bei slinkti.

Mikro dydžio vandens dalelės drėkina plaukus, prasiskverbdamos į plauko sluoksnius. Tada neigiami jonai padeda užsandarinti ir išlyginti plaukų folikulus bei sulaikyti drėgmę. Plaukai atrodo itin švelnūs ir blizgūs. Taip pat atsikratysite elektrinimosi. Dar labiau plaukų blizgesį gausite naudojant šerno šerių plaukų šepečius bei Upgrade infraraudonųjų spindulių tiesintuvus.

Plaukų džiovintuvas

Joninis ,,Antifrizz‘‘ plaukų džiovintuvas turi pažangų ir galingą oro srauto variklį, kuris skatina greitą džiovinimą bei suteikia apsaugą nuo karščio. Neigiami jonai padeda greičiau išdžiovinti plaukus, nes neigiamų jonų vandens molekulių dalelės greičiau garuoja.

,,Antifrizz‘‘ plaukų džiovintuvas turi net kelis temperatūros ir stiprumo nustatymo lygius. Šiluma – žema, vidutinė ir aukšta. Džiovintuvas ypač lengvas, be to dėl greitesnio džiovinimo proceso išvengsite rankų mėšlungio džiovinant plaukus. Joniniai plaukų džiovintuvai pasižymi ypatinga kokybe bei patvarumu.

Norėdami apibendrinti, pateikiame joninio plaukų džiovintuvo privalumus:

  • Plaukai tampa pilni drėgmės, krentantys
  • Plaukai nebesivelia, nesišiaušia
  • Nėra drėgmės praradimo
  • Kupini spindesio
  • Mažesnė žala plaukams
  • Lygūs, tiesūs plaukai išlieka visą dieną.
  • Lengva naudoti
  • Ilgas tarnavimo laikas

Turite klausimų? Galbūt reikia patarimo? Rašykite mums į Facebook ir Instagram paskyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *