Idėjos Helovino šukuosenai ir makiažui

helovino šukuosenos

Artėjant Helovino vakarui vienos merginos bando ieškoti įkvėpimo internete bei pasiruošti pačios, kitos kreipiasi pagalbos į vizažistus bei plaukų stilistus. „Kalbant apie Helovino įvaizdį, dažnai tenka meistriškai laviruoti tarp baisumo ir gražumo. Merginos nenori būti išdarkytos, kraupios, gąsdinančios, todėl prašo subtilesnio Helovino makiažo, kuris būtų ne mažiau įspūdingas,“ – pasakoja „Shpaklė“ studijos vizažo meistrė Jurga Maldeikytė, kuri kartu su plaukų stiliste, plaukų formavimo prietaisų „Upgrade“ ambasadore Lietuvoje, Greta Labalaukiene sukūrė net 4 glamūrinius Helovino įvaizdžius.
Vizažo meistrė Jurgita juokauja, jog pastaraisiais metais Helovino įvaizdį geriausiai apibūdina du žodžiai: „baisiai gražus“. Kraujas, žaizdos, įbrėžimai, kaukolės ir kiti šlykštūs akcentai papildomi blizgučiais, žvilgančiais šešėliais ar lūpų dažais, kurie suteikia lengvumo ir žaismingumo „baisiam“ makiažui. Merginoms, kurios žada darytis Helovino makiažą pačios, Jurgita rekomenduoja pradėti nuo įprasto vakarinio makiažo, kuris gali būti ryškesnis nei įprastai, nebijoti itin ryškių spalvų, kontrastų, blizgučių, akučių ar kitų detalių.
Ne mažesnę įvaizdžio dalį nei makiažas sudaro Helovino šukuosenos. Plaukų stilistė Greta Labalaukienė pabrėžia, kad Helovino šukuosenos labai dažnai yra puikus balansas tarp grožio ir kraupumo: „Labai tvarkinga ir ištaiginga šukuosena gali derėti su kraupiu makiažu, tuo tarpu jeigu makiažas subtilesnis, šukuosena turi atkreipti dėmesį suteikiant jai daugiau apimtiems, sukuriant netradicines formas. Tą galima pasiekti naudojant įvairias gofravimo žnyples, pasitelkiant aksesuarus. Ko gero, įspūdingiausias šukuosenas sukuriame su itin smulkias garbanas padedančiais išgauti garbanotuvais. Afro tipo garbanėlės suteikia daug apimties, tačiau dar įspūdingiau, kai garbanojame labai netradiciškai, pavyzdžiui, garbanojame sruogų vidurį, o galus paliekame tiesius. Būtent tokį įvaizdį kūrėme vienam mūsų modeliui, kurią pavadinome „Vampyro nuotaka“. Helovinas – tai puiki proga išbandyti įvaizdžius, kuriems galbūt nesiryžtumėte ruošiantis įprastai šventei,“– pasakoja plaukų stilistė Greta Labalaukienė.

1 įvaizdis. Vampyro nuotaka

Šį įvaizdį lengvai susikurs tos, kurios mėgsta išraiškingą dūminį makiažą. Įvaizdį  pagyvina klijuojami blizgučiai, raudoni blizgūs šešėliai, bei raudonos lūpos, apvestos juodu kontūru. Žėrintys blizgučiai suteikia prabangos  ir estetikos, kurios taip nori merginos.

Modelio plaukai suformuoti Upgrade „FrizzyCurler“ garbanotuvu, kuriuo išgautos smulkios afro garbanos sruogelių galus paliekant tiesius.

2 įvaizdis. Glamūrinis Jokeris

Po filmo, kuriame vaidino Arturas Flekas, Jokerio veidas tapo vienu populiariausių Helovino įvaizdžių. Paprastai galvodami apie klouno veidą mes įsivaiduojame baltą pagrindą ir iš kraštų išeinančias raudonas lūpas, tačiau Joker įvaizdis gali būti kur kas subtilesnis ir gražesnis, jeigu jį pagyvinsite priklijuojamais blizgučiais bei spindinčiais šešėliais. Kadangi akcentuojame akis, lūpoms šį kartą pasirinkome mažiau kontrastingą, tačiau taip pat dėmesį atkreipiančią juodą spalvą.

Dar daugiau glamūro šiam įvaizdžiui suteikia Helovino šukuosenos formavimas – garbanos atrodo itin šventiškai. Kadangi modelio plaukai buvo ilgi, Greta rinkosi Upgrade Titanium Procreate garbanojimo žnyples su ypač ilgu vamzdeliu, kuris leidžia apsukti sruogą itin daug kartų ir taip suformuoti tobulas garbanas ilgaplaukėms.

3 įvaizdis. Juodoji našlė

Interpretacijų šiam įvaizdžiui gali būti įvairiausių, tačiau specialistės šį kartą dėmesį sutelkė į plaukus bei jų aksesuarus – vorus. Vorus segėme ne tik į plaukus, bet ir klijavome ant veido, kaklo, krūtinės pasitelkiant blakstienų klijavimui skirtus klijus. Kad nepadaryti kičo, vietoje voratinklių, našlei piešėme juodas ašaras. Kadangi modelio plaukai nebuvo itin ilgi, lengvai suformavome įspūdingą šukuoseną, naudojant Barex Italiana plaukų formavimo priemones, bei Upgrade šepečius ir šukytes, tačiau panašų įvaizdį galima būtų sukurti ir surišus plaukus į kuodą ar tiesiog ištiesinus.

4 įvaizdis. Glamūrinė katytė

Šį įvaizdį padiktavo Gretos atlikta šukuosena su Upgrade „FrizzyCurler“ garbanotuvu, kuriuo išgaunamos itin smulkios garbanėlės. Vos tik nusprendus įgyvendinti šią šukuoseną, jau žinojome, koks turėtų būti makiažas: subtilus, tačiau tuo pačiu ir šiek tiek seksualus, išryškinantis akis. Kadangi modelio plaukai turi vario spalvos, labai gražiai įsiliejo auksiniai šešėliai, kurie ir suteikė šiam įvaizdžiui rafinuotumo.

Turite klausimų? Rašykite mums į Facebook paskyrą arba el. paštu: info@hairsera.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *