Kokia infraraudonųjų spindulių nauda plaukams? Upgrade prietaisų privalumai

Infraraudonųjų spindulių galia išties įspūdinga. Šios elektromagnetinės bangos nuo seno naudojamos medicinoje, o dabar pritaikomos įvairiose technologijose. Apie tai, kuo naudingi infraraudonieji spinduliai, integruoti į plaukų formavimo prietaisus, mums papasakojo žinomas italų plaukų stilistas, „Upgrade” prietaisų kūrėjas Iuri Roselli.

Kas yra infraraudonieji spinduliai?

Infraraudonieji spinduliai – tai elektromagnetinės bangos, kurios sudaro net 80% visų saulės skleidžiamų spindulių. Jų mes nematome, užtat galime pajusti: infraraudonieji spinduliai iš šviesos energijos pavirsdami šilumine energija prasiskverbia į giliuosius organizmo audinius, o šis šiluminis efektas lemia tai, kad kraujagyslės kapiliaruose pradeda plėstis, kas skatina geresnę kraujo apytaką. Tokiu būdu sukurta šiluma padeda atsikratyti organizmo toksinų ir medžiagų apykaitos atliekų prakaitavimo būdu. Taip pat ir su plaukais – šilumos spinduliai įsiskverbia į vidų, o plaukų kutikulė (išorinė dalis) lieka šalta, todėl nepažeidžiama plauko struktūra.

Kas esate buvę infraraudonųjų spindulių saunoje, greičiausiai pastebėjote, kad joje temperatūra 30 °C žemesnė nei kitose pirtyse. Tuo pačiu principu sukurti ir infraraudonųjų spindulių tiesintuvai Upgrade Infrared bei garbanojimo žnyplės Upgrade Infracurl. Infraraudonųjų spindulių šiluminė energija veikia vidinę plauko struktūrą, nedeginant plauko. Be to, užtenka žymiai žemesnės temeratūros išgauti tą patį efektą, nei gauname su įprastais prietaisais.

Mitas, jog rezultatai pasiekiami tik aukšta temperatūra

Ar plaukai, naudojant infraraudonųjų spindulų prietaisus nė trupučio deginami? Tai priklauso, kokia temperatūra dirbsite. Kuo žemesnę temperatūrą pasirinksite tiesinimui ar garbanų formavimui, tuo plaukai labiau blizgės. Upgrade Infrared tiesintuvai griauna mitą, kad norint išgauti nuostabius rezultatus, reikia naudoti aukštą temperatūrą. Su Upgrade Infrared tą patį rezultatą galite pasiekti naudojant tik 130°C temperatūrą. Kodėl?

Tik Upgrade prietaisuose įmontuoti 3 dvigubi kaitinimo elementai (įprastuose tiesintuvuose yra 2 viengubi kaitinimo elementai). Tai leidžia ypač greitai pasiekti norimą temperatūrą iš išlaikyti 3 laipsnių paklaidą viso darbo metu. Dirbant su kitais tiesintuvais temperatūra įprastai nukrenta vos palietus plaukus, todėl reikia kartoti tą patį judesį braukiant keletą kartų. Dėl į Upgrade tiesintuvus įmontuotų dvigubų kaitinimo elementų, pasirinkta 180 °C ar kita temperatūra išliks tokia pati nuo pat šaknų iki plaukų galiukų, todėl Jums užteks perbraukti tiesintuvą per sruogą tik vieną kartą.

Kokią temperatūrą rinktis?

Jeigu plaukai sveiki, tai dirbdami iki 180 °C temperatūra, plauko nepažeisite. Pažeistiems, ypač šviesintiems plaukams (plaukų šviesinimas dažnai sunaikina 50% plauko struktūros) rekomenduojama naudoti dar žemesnę temperatūrą, todėl Upgrade tiesintuvai – tai geriausi tiesintuvai šviesiaplaukėms, nes su jokiu kitu tiesintuvu neįmanoma išgauti rezultatų tokioje žemoje temperatūroje. Prietaisų kūrėjas, meistras Iuri Roselli rekomenduoja pradėti dirbti žemiausia temperatūra, o esant poreikiui šiek tiek didinti temperatūrą, bet ne atvirkščiai.

Nesvarbu, ar prietaisą į rankas paima profesionalas, ar neprofesionalas, kiekvienas nori išgauti puikų rezultatą. Dirbant su mažesnėmis temperatūromis, procesui reikėtų skirti šiek tiek daugiau laiko, t.y. su prietaisu dirbti šiek tiek lėčiau – plaukai bus sveikesni, gražesni, o šukuosenos išsilaikys žymiai ilgiau nei dirbant aukšta temperatūra. Kai nėra laiko, galima dirbti aukštesne temperatūra, tačiau tai daryti reikia atsargiau ir judesį atlikti žymiai greičiau.

Keratino procedūros su Upgrade Infrared tiesintuvu

Atliekant keratininio tiesinimo procedūras, Upgrade Infrared labai galingas įrankis, tačiau su juo reikėtų elgtis labai atsargiai. Jeigu su įprastais tiesintuvais atliekate 8-10 judesių perbraukiant tiesintuvu braukdami per sruogą, su Upgrade Infrared tiesintuvu užtenka perbraukti 2-3 kartus, arba tuos pačius 8 ar 10 judesius atlikti žymiai žemesne temperatūra – 130 °C ar 150°C.

Turite klausimų? Galbūt reikia patarimo? Rašykite mums į Facebook ir Instagram paskyras.

One thought on “Kokia infraraudonųjų spindulių nauda plaukams? Upgrade prietaisų privalumai

  1. Asta says:

    Plaukų meistrė parekomendavo šį Upgrade tiesintuvą Infrared, įsigijau Haisera Kaune. Esu labai patenkinta, paprasta susitvarkyti plaukus. Beje, labai malonus personalas, dėmesingai aptarnavo, paaiškino, pademonstravo, išėjau su pakilia nuotaika 🙂 Smagu kai maloniai aptarnauja, tai geros omecijos dozė visai dienai 🙂 Sėkmės jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *