Ką daro infraraudonieji spinduliai?

infraraudonieji spinduliai

Infraraudonieji spinduliai – tai šilumos energija, kuria remta gydymo koncepcija buvo atrasta Japonijoje klinikiniais tikslais ir atitinka tarptautinius standartus. Turbūt daugeliui žinomos teigiamos infraraudonųjų spindulių savybės sveikatai ir grožiui, ateinančios iš infraraudonųjų spindulių saunos – greičiau nykstančios įvairios odos problemos, suaktyvėjusi kraujotaka, netgi pagerėjusi nuotaika, apetitas ir miegas. Panašią naudą infraraudonieji spinduliai atneša ir plaukams, tačiau apie viską nuo pradžių.

Kiekvienas iš mūsų gimstame turėdami apie 100 000 galvos plaukų folikulų. Plaukai auga nuo šaknų iš folikulų, kuriuos maitina kraujas, nešdamas deguonį ir maistingąsias medžiagas. Plaukai augdami prasiskverbia per odą, paliesdami riebalų liaukas, kurios suteikia plaukams spindesio ir minkštumo.

Plaukai, per savo gyvavimo laikotarpį, pereina per tris augimo stadijas:
– anageninė – tai augimo stadija. Maždaug 85% Jūsų galvos plaukų šiuo metu yra būtent šioje būsenoje. Per šį laiką sparčiai auga naujos ląstelės, plaukams suteikdamos apie 15 centimetrų papildomo ilgio per metus.
– katageninė – pereinamojo laikotarpio stadija, kurios metu folikulai susitraukia, o plaukas atsiskiria nuo kraujo tiekimo ir pasislenka arčiau odos paviršiaus. Šis laikotarpis trunka apie dvi savaites.
– telogeninė – tai ramybės būsenos stadija. Šiuo metu plaukų folikulai miega kelis mėnesius, kol prasideda naujas ciklas. Apie 15% Jūsų plaukų šiuo metu yra telogeninėje stadijoje, tai liudija kasdien matomi išslinkę plaukai, juos plaunant ar šukuojant.

Infraraudonieji spinduliai suaktyvina galvos odos kraujotaką, dėl ko pagreitėja katageninė ir telogeninė plaukų augimo stadijos. Tai paskatina greičiau prasidėti naujam plaukų augimo ciklui, dėl ko plaukų tankumas padidėja. Norint išlaikyti stiprius plaukus, labai svarbu pakankamas maistingųjų medžiagų kiekis. Mažai maistinės įvairovės turinčios dietos gali nustekenti Jūsų plaukus, šie gali net pradėti sparčiai slinkti, o anageninė stadija pasiekiama vėliau nei įprasta, kas vizualiai sukuria praretėjusius plaukus. Be visų vitaminų ir mineralų, plaukams taip pat labai svarbu pakankamas kiekis baltymų, kadangi baltymai yra pagrindinis plaukų maisto šaltinis.

Tačiau neapsistokime praeitimi – jei žala plaukams jau padaryta, pagalbą galime suteikti pasinaudojant kasdieniais prietaisais, praturtintais infraraudonaisiais spinduliais – plaukų džiovintuvais, tiesintuvais, garbanotuvais.

Plaukų džiovintuvai su Infraraudonaisiais spinduliais stimuliuoja pažeistus folikulus, padėdami jiems pereiti į anageninę būseną, taip suteikiant galimybę ataugti plaukams, kurie neatauga jau kurį laiką. Infraraudonųjų spindulių terapija sustiprina folikulus, dėl ko plaukai tampa stipresni, tankesni ir storesni.

Jei plaukai dažyti ar kitaip chemiškai apdoroti, sausi ar linkę šiauštis, infraraudonųjų spindulių tiesintuvas ar garbanotuvas yra nepalyginamai geresnis pasirinkimas nei tradiciniai variantai. Infraraudonųjų spindulių technologija leidžia formuoti plaukus mažesne temperatūra ir padeda užtvirtinti plaukuose drėgmę, todėl plaukai išlieka švelnūs ir minkšti. Tiesintuvai ir garbanotuvai, veikdami naudojant infraraudonuosius spindulius, nekaitina oro aplink plauką, dėl to nedžiovina ir nedegina sruogų. Šiluma sukoncentruojama tiesiai į plaukus, uždaro plaukų žvynelius, kad plaukai išliktų žvilgantys ir stiprūs. Taip pat pašalina nepageidaujamus kvapus ir bakterijas iš plaukų, prailgina gydomųjų procedūrų, tokių kaip keratininio tiesinimo, plaukų botokso procedūrų, veikimo laiką.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis per Facebook paskyrą

Mūsų rekomenduojami plaukų formavimo įrankiai su infraraudonaisiais spinduliais:

Plaukų tiesintuvai:

-30%
-30%

Plaukų garbanotuvai:

-30%

Plaukų tiesintuvas gydymui ir atstatymui:

Plaukų džiovintuvai: