INVEO serumų rezultatai: PRIEŠ ir PO bei klienčių atsiliepimai

„INVEO serumai daro stebuklus” – girdime ne vieną tokį atsiliepimą iš juos naudojančių merginų. Išties, reguliariai naudojant INVEO Hipoalerginį blakstienų augimą skatinantį serumą, plaukelių augimą skatinantį serumą antakiams, serumus „Lashes2LOVE” arba „Brows2LOVE” blakstienos tampa ilgesnės, stipresnės ir tankesnės, o antakių plaukeliai vešlesni ir ryškesni vos per 6-8 savaites.

Klientės blakstienos ir antakiai po 8 savaičių naudojimo!

Vandens pagrindu pagaminti INVEO COSMETICS serumai su aktyviomis veikliosiomis medžiagomis stimuliuoja plaukelių augimą, stiprina juos, neleidžia jiems slinkti. Kiekvieną vakarą, nusivalius makiažą reguliariai tepant blakstienų augimo liniją ar antakius, plaukelių augimą ir stiprėjimą pastebėsite jau po 2-3 savaičių.

Karolina 2 mėneius naudoja serumą „Lashes2LOVE”.
O taip Karolinos blakstienos atrodė prieš serumo naudojimą.

„Iš pradžių apie serumą buvau skeptiškai nusiteikusi, tada viena,kita drauge pabandė, galvoju: „na gerai, nusipirksiu ir aš”, bet galiu pasakyti „vaaau”! Nerealiai daug priaugo blakstienų, nupirkau ir mamai, ji sako jog tokias blakstienas turejo tik paauglystėje , labai nustebino serumo galingumas! Dabar pripirkau ir draugėms į kalėdinių dėžučių rinkinius🥰”

Kuo skiriasi hipoalerginis blakstienų augimą skatinantis serumas nuo serumo „Lashes2LOVE”?

Rezultatus su abiejais serumais pasieksite vienodus, tačiau „Lashes2LOVE” – tai patobulintos formulės „Full Growth” serumas, kurią papildo natūralūs, draugiškesni produktai, kaip kviečių gemalų ir sojų gemalų ekstraktai, taip pat baikalinas. Būtent todėl šis serumas rekomenduojamas turinčioms jautresnes akis.

Keletas klienčių atsiliepimų:

Nerealiai veiksmingas serumas! Užtepus negriaužia, nedirgina akių, o rezultatą pajaučiau po dviejų savaičių naudojimo. Iš pradžių blakstienos pailgėjo, o dabar (po 2 mėnesių naudojimo) ir patankėjo. Labai rekomenduoju kiekvienai, kuri nori turėti gražias natūralias blakstienas!

Labas vakaras,nusprendžiau įsigyti šį seruma kai nusiėmiau priaugintas blakstienas.Tiesa sakant buvau nusistačius skeptiškai,bet vis gi nusprendžiau išbandyti kartu su blakstienų augima skatinančiu tušu🙂 Jau po poros savaičių pastebejau rezultata.Naudoju jau 6-ta savaitė ir galiu pasakyti,kad dar niekada neturėjau tokiu tobulų blakstienų🤗 Ilgos,tankios,storesnės,tamsesnės,nu žodžiu super😍 Labai ačiū,produktais tikrai patenkinta,viršino visus mano lūkesčius 200% 😁 tik klausimas būtų toks,ar nustojus ji naudoti tas efektas išliks🤔

Niekada negalvojau kad turesiu tokias blakstienas kaip prieš 10-15 metų

Karolina 3 mėnesius naudoja serumą „Lashes2LOVE”. Norėdama palaikyti šį rezultatą, dabar blakstienas ji tepa serumu kas 3-4 dienas!

Visi INVEO serumai yra patvirtinti dermatologiniais tyrimais, todėl produktas saugus naudoti įvairaus amžiaus moterims, norinčioms turėti gražias, sveikas, storas ir ilgas blakstienas. Pirmieji preparato vartojimo rezultatai pasireiškia po 2-3 savaičių, o rezultatas pasiekiamas per 6-8 savaites reguliariai naudojant serumą. Tiesa, svarbu pabrėžti, kad kai kurioms moterims šis laikotarpis gali prailgėti, o rezultatas pasimatyti tik 10 savaitę, todėl reikia KANTRYBĖS! Vėliau rezultatams palaikyti, serumą užtenka tepti kas 2-3 dienas.

Evelina hipoalerginį blakstienų serumą naudoja 5 mėnesius!

Jeigu ir Jūs naudojate šiuos serumus bei galite pasidalinti savo rezultatais, parašykite mums daina@hairsera.lt

Turite klausimų? Sunku išsirinkti plaukų šepetį? Rašykite mums į Instagram ar Facebook profilį, atsakysime į visus jūsų klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *