Kaip išsirinkti profesionalų plaukų priauginimo meistrą?

Populiarėjant plaukų priauginimo paslaugai, daugėja ir priauginimą atliekančių specialistų: paslauga nėra pigi, o išmokti galima per labai trumpą laiką. „Hairsera“ studijoje taip pat ruošiamos būsimos specialistės, kurioms vedami individualūs plaukų priauginimo kursai su praktika ir daugybe naudingų patarimų įsitvirtinimui šioje verslo nišoje.

Visgi tikimybė patekti pas mažiau patyrusį specialistą išlieka didelė. Plaukų grožis priklauso ne tik nuo pačių plaukų sruogų kokybės, bet ir priauginimo proceso, todėl rekomenduojame perskaityti šį straipsnį ir daugiau pasidomėti apie pasirinktą ar rekomenduojamą meistrą: atkreipkite dėmesį į klienčių atsiliepimus, nebijokite paprašyti parodyti, kaip atrodo sudėtos kapsulės. Prisiauginus plaukus, pas savo meistrę turėsite lankytis kas 3-5 mėnesius sruogelių korekcijai, tad rinkitės atsakingai!

Teisingai atliktas priauginimas turės įtakos ir ilgesniam išnešiojimui

Nuolat pabrėžiame, kad tvarkingas plaukų priauginimas lemia ne tik ilgesnį sruogelių išnešiojimo laiką, bet ir komfortą pačiai plaukų savininkei. Pasitaiko atvejų, kai netinkamai sudėtos sruogelės smilkinių ar ausų zonoje erzina klientę arba diskomfortą kelia nuolat išlendančios kapsulytės.

Prieš priauginimą kiekviena natūralių plaukų sruoga turi būti tobulai iššukuota. Sruogelės turėtų būti dedamos lanku, maždaug kas pusę piršto. Nesvarbu ar dedamos tik 2 ar daugiau juostų, sruogos turėtų būti sudėliotos šachmatų principu. Sruogelės neturėtų būti sudėtos nei per aukštai, nei per žemai: galioja labai svarbi taisyklė – 2 pirštai nuo matomų vietų, sklastymo ar verpetų. Netinkamai sudėtos sruogos gali ne tik matytis, bet ir greičiau ims veltis.

Sruogelės turi būti sudėtos šachmatų principu

Labai svarbu, kad kapsulės būtų lygios, blizgios, uždarytais galais. Esant atviram galui, sruoga lengvai išslys. Negali būti atšerpetojusių kapsulės galų, kurie galėtų durti į galvos odą ir sukelti diskomfortą ar net alergiją.

Štai taip atrodo netvarkingai priauginti plaukai

Nesižavėkite mikro keratino kapsulėmis

Daugelis merginų susižavėjusių šia išreklamuota ir išliaupsinta priauginimo mikro kapsulėmis paslauga nepagalvoja apie minusus, kuriuos profesionali meistrė turėtų įvardinti prieš priauginimą. Mikro keratino kapsulė – tai perskelta standartinė keratino kapsulė, tad norint sudėti 100 standartinių sruogelių, galvoje bus 200 kapsulyčių, kas reiškia sudėtingesnę priežiūrą, vėlimąsi ir būtiną kuo ankstesnį korekcijos atlikimą, kuris kainuoja dvigubai. Kadangi gamyklinė kapsulė skeliama per pusę, plaukai gali stipriau slinkti. Šis metodas taikomas tik esant labai plonyčiams plaukams. Jeigu negalite pakęsti didelių kapsulių, rekomenduojama miksuoti šiuos du metodus ir mikro keratino kapsules rinktis priekinėms sruogoms bei sruogoms prie ausų.

Tinkamai parinktos proporcijos

Didžiausias plaukų priauginimo meistrės fiasko yra akivaizdžiai matomas natūralių ir priaugintų sruogų skirtumas. Kuo ilgesni plaukai dedami, tuo daugiau reikia pridėti priauginamų sruogelių. Taip pat daugiau sruogelių reikėtų rinktis tuo atveju, jeigu plaukai storesni, linkę pūstis.

Nebijokite iškarpyti priaugintus plaukus

Dažnai griežtas kirpimas išryškina liniją, kur baigiasi natūralūs plaukai, todėl nebijokite iškarpyti tiek natūralių, tiek priaugintų plaukų galiukus.

Ar meistras(-ė) išsamiai papasakojo apie priaugintų plaukų priežiūrą?

Priaugintų plaukų grožis priklauso ne tik nuo meistro darbo, bet ir tinkamos priežiūros, todėl prieš prisiauginant plaukus turite gerai žinoti, kokių įpročių Jums teks atsisakyti. Pavyzdžiui labai svarbu žinoti, jog negalima plauti galvos ją palenkus arba negalima eiti miegoti šlapiais plaukais. Kiekviena meistrė turėtų pasidalinti šiomis žiniomis ir įspėti apie svariausius nepatogumus, nors prie jų galima tikrai priprasti vardan grožio. Kokių klaidų reikėtų vengti ir kaip prižiūrėti priaugintus plaukus, daugiau skaitykite ČIA.

Jei norite sužinoti daugiau apie plaukų priauginimą, pasikonsultuoti dėl tinkamai/netinkamai atliktų darbų, rašykite mums į info@hairsera.lt arba į mūsų Facebook paskyrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *