Kaip tinkamai paruošti plaukus prieš tiesinimą?

Dažnai sulaukiame klausimų, kaip paruošti plaukus prieš tiesinimą ir kaip išgauti keratininio tiesinimo efektą be jokių papildomų priemonių? Paslaptis – Upgrade infraraudonųjų spindulių tiesintuvai, tačiau dar vienas svarbus aspektas – taisyklingas galvos išplovimas ir išdžiovinimas.

Keletas svarbiausių akcentų:

  • Tiesinkite tik išplautus plaukus!
  • Tiesinkite tik 100%  išdžiūvusius plaukus!  Ar žinote, jog šlapių plaukų tiesinimas prilyginamas plaukų virimui karštame vandenyje?
  • Nenaudokite jokių plaukus riebinančių produktų prieš tiesinimą! Jeigu naudojate infraraudonųjų spindulių tiesintuvą,  šie spinduliai sustiprina medžiagų poveikį, todėl plaukai gali atrodyti riebesni.

Kaip taisyklingai išsiplauti galvą?

1. Gausiai sušlapinkite plaukus vandeniu, kuris yra vidutinės temperatūros. Per karštas  vanduo suaktyvina riebalines liaukas, todėl plaukai greičiau susiriebaluoja.

2. Įmasažuokite galvos odą su plaukų šampūnu. Pačių plaukų ir jų galų plauti ar trinti nereikia – užtenka nutekančio vandens. 

3. Plaukų šampūnu galvą išplaukite bent 2 kartus arba vieną kartą su giliai valančiu šampūnu. Kodėl reikalinga galvą plauti bent 2 kartus ? Pirmu kartu nuplauname paviršines dulkes ir nešvarumus, antrąjį – gilesnius riebalus. Taip galva lieka itin švari.

4. Gerai nuskalaukite šampūno likučius, kad neliktų ant plaukų.

5. Naudokite kaukę ar balzamą tiktai ant plaukų galų. Prieš tiesinimą rekomenduojama naudoti ir kondicionierių, nes tai yra plaukų puoselėjimo priemonė, kuri suglotnina pašiauštus plaukų žvynelius, tuo tarpu jeigu norėtumėte formuoti garbanas, jums reikėtų labiau pašiaušto plauko, todėl uždėjus kondicionieriaus garbanos ilgai neišsilaikytų. Jeigu naudojate kaukę, ją taip pat dėkite tik ant plaukų galų, nes uždėjus ant galvos, plauaki suriebalinami. Tokiu atveju gerai neišplovus galvos, gali susidaryti pleiskanos.

Kokį šampūną naudoti?

1. Rekomenduojama šampūną nuolat keisti!

2. Stenkitės kasdien neplauti plaukų, nes kuo dažniau tai darote, tuo greičiau jie riebaluojasi.

3. Šampūną reikia rinktis pagal galvos odos tipą, o kondicionierių – pagal plauko būklę.

Ploniems, ploštiems plaukams naudokite apimties suteikiančia priemones, tačiau jos netinka, jeigu plaukai yra labai sausi.

Sausus plaukus reikėtų reguliariai plauti sausiems ir riebiems plaukams (dėl maitinimo) skirtais šampūnais pakaitomis.

Riebiems plaukams patariama naudoti švelnius šampūnus, į kurių sudėtį įeitų drėkinantys faktoriai: sviestmedžio sviestas, pantenolis. Taip nepažeisite natūralaus apsauginio plauko riebalinio sluoksnio.

Normaliems plaukams reikėtų rinktis šampūnus su neutraliu pH.

Džiovinimas

Išplovę plaukus švelniai nusausinkite juos mikropluošto rankšluosčiu.

Naudokite temoapsaugą, apsaugančią nuo karščio priemonių, geriausiai be silikonų ir aliejų. Mes rekomenduojame rinktis Barex Italiana Olioseta termoapsauginį kremą su šilku ir linų sėmenimis.

Išdžiovinkite plaukus džiovintuvu. Pirmiausiai išdžiovinkite plaukų šaknis, tuomet džiovinkite plaukų ilgį fenuojant šepečiu.

Tiesinimas

Plaukus skirstykite sekcijomis: pirmasis sluoksnis iš apačios, toliau dar bent 3-4 sluoksniai.  Kuo plaukai storesni, tuo daugiau sekcijų reikėtų

Naudokite tinkamą šepetį ir šukytes. Rekomenduojama naudoti šepetį su maišytais šerno  bei nailono šereliais, kuris iššukuoja plaukus nepešant.

Tiesinant plaukus, pirmiausiai plaukų sekciją braukite šukytėmis ir iš paskos – tiesintuvu. Tiesintuvu braukite neskubant, tačiau ir neužlaikykite. Taip sukursite geriausią efektą. 

Užtepkite argano ar kito aliejaus, kuris dar labiau suglotnina ir suteikia žvilgesio.

Jei turite klausimų, mielai lauksime Jūsų skambučių telefonu  +370 604 79358 ar žinučių mūsų Facebook paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *