Remy plaukai: kaip patikrinti plaukų kokybę?

Pastaruoju metu labai daug kalbama apie Remy rūšies plaukus, kurie yra vieni brangiausių esančių rinkoje. Kas yra Remy plaukai? Ar jie verti didelės kainos?

Remy plaukai – tai natūralūs žmonių plaukai, kurių kutikulė nėra pašalinta. Taigi, žinokite, jei kalbama apie Remy plaukus, jie gali būti tik natūralūs – ne sintetiniai. Remy plaukai, turintys natūralią kutikulę yra drėgnesni, švelnesni, tiesesni, labiau blizgantys, ilgiau išnešiojami.

plaukų priauginimas mikro keratino kapsulėmis

Kiekvienos Remy sruogelės plaukų pluoštas eina ta pačia kryptimi. Ką tai reiškia?
Plaukai, turintys išlaikytą kutikulę nesivelia, nesipučia. Sintetiniai plaukai turi dirbtinę kutikulę iš silicio. Dėvint plaukus per tam tikrą laiką silicis išsiplauna, todėl plaukai pradeda pūstis, garbanotis.

Plaukai, turintys natūralią kutikulę yra drėgnesni, švelnesni, tiesesni, blizgantys. Natūrali kutikulė, priešingai nei dirbtinė, leidžia plaukams natūraliau kristi. Be to, plaukai su natūralia kutikule ilgiau išnešiojami. Tačiau, nepamiškite priaugintų plaukų priežiūros principų! Remy plaukus galima dažyti taip, kaip įprastus natūralius savo plaukus.

Plaukų priauginimo studija „Hairsera”

Mūsų siūlomi Remy plaukai yra trijų rūšių: rytų slavų, pietų slavų, europietiški. Visų šių plaukų kokybė labai aukšta. Visi mūsų www.hairsera.lt parduotuvėje esantys plaukai turi kokybės sertifikatus. Jau daugelį metų plaukų priauginimo meistrai pasitiki šiais plaukais.

Kaip sužinoti, ar plaukai yra Remy?


*Perbraukite pirštais žemyn per sruogeles, jei jaučiate švelnumą leidžiantis žemyn, o kylant aukštyn – šiurkštumas, tai yra Remy plaukai. Jei jaučiamas švelnumas braukiant pirštais abiejomis kryptimis – tai reiškia, kad plaukų kutikulė pašalinta gamybos procese ir tai nėra natūralūs plaukai.

Rekomenduojame rinktis tiek darbui, tiek nešiojimui kokybiškus Remy plaukus, kurie nėra dengti silikonu, nes pasirinkus ne remy plaukus dažnai atsiranda slinkimas bei kitos susijusios problemos. Patys plaukai surenkami nesilaikant vienos krypties plaukų surinkimo standartų. O ką jau kalbėti apie higienos reikalavimus.

Mes labai rimtai vertiname savo parduodamo gaminio kokybę, todėl išsiskiriame kitokiu požiūriu į kokybę ir autentiškumą. Musų parduodamiems plaukams nereikia griežto cheminio apdorojimo proceso (šis etapas naudojamas norint užmaskuoti blogą plaukų kokybę, kad nusipirkus plaukus jie atrodytų švelnūs).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *