Kodėl verta rinktis plaukų tiesintuvą su turmalinu?

Plaukų tiesintuvas su turmalinu yra kiek brangesnis nei įprastas tiesintuvas, tačiau plaukus ištiesinę turmalino keramika padengtu tiesintuvu iškart pajusite skirtumą – plaukai taps švelnesni ir žvilgūs. Tad kodėl verta rinktis plaukų tiesintuvą su turmalinu? Kas gi tas turmalinas? Kuo jis ypatingas?

Turmalinas yra išskirtinis brangakmenis. Šis retas mineralas skaldomas, smulkinamas ir dengiamas ant keramikos paviršiaus.


Juodasis turmalinas

Upgrade, Labor Pro, Gettin‘fluo linijų plaukų tiesintuvai dengiami 100 % grynumo turmalino keramika.

Upgrade infraraudonųjų spindulių tiesintuvas su turmalino keramika

Neretai pasitaiko, jog kiti gamintojai norėdami sutaupyti naudoja žemesnės klasės turmaliną, kuris maišomas su kitomis medžiagomis. Pastaraisiais neįmanoma išgauti keratininio tiesinimo rezultatų.

LABOR PRO PLUM FLAT
Labor Pro Plum Flat tiesintuvas su turmalino keramika
Gettin’Fluo tiesintuvas su turmalino keramika

Turmalinas puikiai žinomas dėl savo savybių suteikti plaukams ypatingo blizgesio, šilkinio tiesumo efektą. Šis rezultatas išgaunamas dėl neigiamų jonų išsiskyrimo kaitinimo metu, kurie jungiasi su teigiamais jonais, esančiais žmogaus plaukuose. Neigiami jonai sumažina plaukų elektrinimąsi, be to plaukai mažiau šiaušiasi ir labiau žvilga. Jonai taip pat uždaro plaukų žvynelius, todėl jie tampa lygūs ir glotnūs lyg šilkiniai.

Įrodyta, jog tiesintuvai su turmalinu yra vieni draugiškiausių plaukams. Vieni tokių, kuriuos rekomenduojame – Upgrade Cyber Slim ar Upgrade Cyber Large plaukų tiesintuvas su turmalinu.  Turmalino tiesintuvai išsiskiria ypatingu lengvumu bei atsparūs smūgiams.

Turmalinas yra labai minkštas akmuo, lengvai praleidžiantis infraraudonuosius spindulius, kurie pagreitina plaukų tiesinimo ar garbanojimo procesą, užrakina drėgmę plaukuose. Dėl šių dviejų funkcijų Upgrade Infrared Large bei Infrared Slim tiesintuvais sukuriamas įspūdingas keratininio teisinimo efektas be jokių papildomų priemonių. Upgrade linijos tiesintuvai su turmalinu tinka visų tipų plaukams: ploniems, storiems, trumpiems, ilgiems, priaugintiems.

Įprastai rinkoje parduodami tiesintuvai su turmalinu nepasižymi dideliu galingumu, bet mūsų parduodami profesionalūs elektronikos prietaisai pranoksta viską. Su šiais tiesintuvais lengvai ištiesinsite net pačius nepaklusniausius plaukus!

Dažno  turmalinu dengto  tiesintuvo karštis pasiskirsto netolygiai, dėl ko gali būti pažeidžiami plaukai. Upgrade prekės ženklo tiesintuvai turi tolygų šilumos pasiskirstymą dėl juose esančių net 3 MCH kaitinimo elementų, todėl sukuriami nuostabūs rezultatai.

Mūsų parduodami plaukų tiesintuvai su turmalinu yra dvigubos įtampos, todėl gali būti naudojami keliaujant į užsienį ar tiesiog atostogaujant. Be to, visiems elektronikos prietaisams suteikiama garantija.

Visus mūsų prietaisus rasite internetinėje parduotuvėje  www.hairsera.lt  arba apsilankius mūsų Facebook profilyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *