Naujiena! Prisegamų tresų ir kasų nuoma

tresų ir kasų nuoma

Ruošiatės ypatingai progai? Net neabejojame, jog žinote, kad konkrečiam renginiui ar šventei galite išsinuomoti suknelę ar prabangius batelius. Bet ar girdėjote, kad taip pat kaip suknelę ar batelius, galite išsinuomoti ir plaukus?  Ypatingoms šventėms, pasimatymui, vestuvėms ar fotosesijai pasipuošite greitai ir nebrangiai. Naujiena mūsų paslaugų asortimente – natūralių plaukų prisegamų tresų ir kasų nuoma!

Hairsera siūlo natūralių plaukų prisegamų tresų ir prisegamų kasų nuomos paslaugą, kurios kaina svyruoja nuo vos 35 eurų iki 75 eurų. Tobulas pasiūlymas tiems, kurie nori sutaupyti daugiau nei 200 eurų!

Mūsų siūlomi plaukų tresai ir plaukų kasos yra aukščiausios kokybės, pasižymi storais galais. Tiek plaukų kasos, tiek plaukų tresai yra pagaminti iš natūralių plaukų, todėl nesivelia ir gali būti formuojami net iki 230 °C.

Galite rinktis iš:

Pilnas tresų komplektas susideda iš 7 skirtingo pločio dalių, todėl plaukų kiekis tolygiai pasiskirstys po visą galvą.

NAUJI

(dėvėti iki 3 kartų)

75.00 €

DĖVĖTI

(dėvėti daugiau nei 3 kartus)

45.00 €

Dalinis tresų komplektas susideda iš Jūsų pasirinktų dalių. Šis pasiūlymas tinka tiems, kurie siekia paslėpti esamus plaukų trūkumus ar nori išgauti apimties.

NAUJI

(dėvėti iki 3 kartų)

55.00 €

DĖVĖTI

(dėvėti daugiau nei 3 kartus)

35.00 €

Kasa tvirtinasi segtuku ir raišteliu, todėl laikosi tvirtai, neišslysta. Galai stori, plaukas nesipučia ir nesivelia.

NAUJOS

(dėvėtos iki 3 kartų)

75.00€

DĖVĖTOS

(dėvėtos daugiau nei 3 kartus)

45.00€

 

Nuomos terminas – trys dienos.

 

Patikiname, jog visi prisegami tresai ir prisegamos plaukų kasos po kiekvieno kliento naudojimo yra dezinfekuojami, išplaunami šampūnu ir kondicionieriumi, kad jaustumėtės užtikrintai ir saugiai Jums svarbią dieną.

Nusprendusiems išbandyti šią paslaugą, mielai padėsime išsirinkti tinkamiausią kasos ar tresų spalvą, supažindinsime su esminėmis naudojimosi taisyklėmis, kurios apima daikto grąžinimą laiku, draudimą kirpti, dažyti ar tonuoti ir kt.

Jei svarstote apie plaukų tresų ar prisegamų kasų įsigijimą, kviečiame apžiūrėti mūsų parduodamus 60 cm ilgio natūralių plaukų tresus ir prisegamas kasas.

Jei turite klausimų, susijusių su tresų ir kasų nuoma bei jos sąlygomis ar norite užsirezervuoti paslaugą, mielai lauksime Jūsų skambučių telefonu  +370 604 79358 ar žinučių mūsų Facebook paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *