Kaip išsirinkti plaukų džiovintuvą?

plaukų džiovintuvas

Ar žinote, kokio tipo plaukų džiovintuvo Jums reikia? Pateiksime keletą dažniausiai pasitaikančių plaukų džiovintuvo pasirinkimo klaidų ir kaip jų išvengti. Taip pat įvardinsime ekspertų patarimus, kaip išsirinkti sau geriausią plaukų džiovintuvą, įskaitant, kokių funkcijų ieškoti ir kiek pinigų išleisti.

Kiek pinigų turėčiau skirti plaukų džiovintuvui?

Pigūs, paprasti plaukų džiovintuvai kainuoja: 15 – 30 eur. Jei nesate išrankus stiliui ir įprastai naudojate plaukų džiovintuvą, kad greitai išdžiovintumėte plaukus, tuomet nebrangus, lengvo naudojimo džiovintuvas puikiai tiks jūsų poreikiams. Net ir paprasčiausiuose plaukų džiovintuvuose vis tiek galima pasirinkti šilumos ir oro srauto nustatymus. Prie tokių džiovintuvų taip pat dažnai pridedami ir priedai – dažniausiai skirtingi antgaliai ir difuzoriai.

Kur įsigyti plaukų džiovintuvą?

Norėdami įsitikinti, kad perkate kokybišką ir saugų naudoti plaukų džiovintuvą, pirkite tik iš patikimų pardavėjų internetu arba fizinėje parduotuvėje. Patikrinkite mažmenininko prekės grąžinimo politiką ir atkreipkite dėmesį į klientų atsiliepimus.

Kokio galingumo turi būti plaukų džiovintuvas?

Kuo didesnė galia, tuo didesnę šilumą plaukų džiovintuvu išgausite. Taip greičiau galėsite išdžiovinti plaukus. Daugumai žmonių pakanka 1500–1800 vatų galios. Svarbu paminėti, jog net ir pigūs džiovintuvų modeliai šiais laikais gali turėti 2000 vatų galią ar net daugiau, o kai kurie profesionalūs modeliai siekia net 3000 vatų. Daug keliaujate? Ieškote plaukų džiovintuvo, kuris tilptų į rankinę bei neužimtų daug vietos? Rekomenduojame išbandyti Gettin‘fluo linijos mini plaukų džiovintuvą, kurio galingumas, palyginti su dydžiu – stebina.

Lengvi plaukų džiovintuvai

Jei jūsų plaukai yra ilgi arba esate profesionalas, renkantis plaukų džiovintuvą, įsitikinkite, ar po keletos minučių naudojimo/laikymo nepradės skaudėti rankos. Įprastai lengvi modeliai sveria apie 400-500 g. Kai kurie plaukų džiovintuvai gali būti beveik dvigubai sunkesni. Daugelio kirpėjų pamėgtas yra Upgrade Alpha Compact plaukų džiovintuvas, kurio svoris vos siekia 370 g., todėl ranka ilgo džiovinimo metu nepavargsta.

Koks plaukų džiovintuvas yra geriausias mano plaukų tipui?

Tiesūs plaukai. Ieškokite pakankamai lengvo plaukų džiovintuvo, kad nepavargdami ilgą laiką galėtumėte laikyti jį galvos lygmenyje. Rekomenduojame rinktis džiovintuvą su jonų funkcija, nes jonai suteikia plaukams tiesumo, minkštumo, blizgesio.

Garbanoti plaukai. Garbanoti plaukai gražiausiai atrodo, jei paliekami natūraliai išdžiūti. Kad neprarastumėte garbanų išraiškingumo, rinkitės plaukų džiovintuvą, kuris džiovintų plaukus lėtai. Difuzoriaus naudojimas leidžia išgauti didesnę garbanų apimtį.

Besipučiantys plaukai. Pasirinkite plaukų džiovintuvą su labai siauru antgaliu, kad galėtumėte išdžiovinti plaukus sluoksniais per daug jų neišpūsdami, o ištempdami. Rinkitės tokį plaukų džiovintuvą, kuris suteikia galimybę juos išdžiovinti lėtai ir saugiai. Šiuo atveju, jonų funkcija taip pat pravers, siekiant plaukams suteikti blizgumo ir glotnumo.

Ploni plaukai. Ploniems plaukams rekomenduojame pasirinkti plaukų džiovintuvą su siauru antgaliu, kad fenuodami pakeltumėte plauką nuo šaknų, suteiktumėte plaukams daugiau apimties. Ploniems plaukams būtinas džiovinimas žemesne temperatūrą, nes jie yra labiau pažeidžiami, veikiant dideliu karščiu pradeda lūžinėti. Karštis žalingas plaukui, nes kuo jis didesnis, tuo daugiau drėgmės pasišalina. Jei įmanoma, džiovinkite plaukus žemos temperatūros ir greičio
nustatymais ir nelaikykite plaukų džiovintuvo prie pat plaukų.

Labor Pro „Antifrizz” plaukų džiovintuvas

Kokios yra svarbiausios plaukų džiovintuvo ypatybės bei priedų reikšmė?

Dažnai net patys pigiausi ir paprasčiausi plaukų džiovintuvai yra su mažiausiai dviem ar trim karščio, greičio nustatymais, o dauguma jų turi papildomus antgalius ir difuzorių. Tačiau, kuo daugiau pinigų išleisite, tuo daugiau įmantrių funkcijų galėsite išbandyti. Žemiau apibendriname kai kurias įprastas, tačiau svarbiausias plaukų džiovintuvo funkcijas ir priedus:

  • Keramikos technologija. Sukurta suteikti blizgesio ir apsaugoti plaukus nuo slinkimo ir pažeidimo.
  • Plaukų džiovintuvo antgalis. Siauras, standartinis antgalis koncentruoja oro srautą ir šilumą. Nukreipkite antgalį į plaukų šaknis, kad suteiktumėte apimties, bet ilgai neužlaikykite vienoje vietoje, kad nepažeistumėte. Naudojant siaurą antgalį todėl gali tekti naudoti mažesnę temperatūrą, nes esant siauresnei oro srovei, temperatūra gali atrodyti aukštesnė.
  • Šalto oro mygtukas. ,,Atvėsinti‘‘ plaukai geriau išlaiko formą, todėl naudokite šalto oro funkciją, kad staigiai sumažindami oro temperatūrą užfiksuotumėte šukuoseną. Daugumą „Cool-shot“ mygtukų reikia laikyti nuspaudus, kad ši funkciją veiktų.
  • Difuzorius. Difuzoriaus atšakos išlenkia plauką taip, kad šaknims suteiktų apimties. Difuzorius taip pat sumažina oro srauto intensyvumą, o tai suteikia garbanoms fiksacijos. Plaukus išdžiovinti naudojant difuzorių užtrunka ilgiau, todėl kasdieniniam naudojimui gali prireikti šiek tiek laiko.
  • Pakabinimo kilpa. Maitinimo kabelio viršuje esanti kilpa naudinga norint pakabinti plaukų džiovintuvą kol jis vėsta.
  • Maitinimo laidas. Maitinimo laidai svyruoja nuo mažiau nei dviejų metrų iki daugiau nei trijų metrų. Niekada neapvyniokite laido aplink plaukų džiovintuvą, nes galite pažeisti vidinius laidus ir sukelti gaisro pavojų. Kai kurie plaukų džiovintuvai turi ištraukiamą laidą.
  • Nuimama oro paėmimo anga. Dauguma plaukų džiovintuvų turi nuimamą galinį dangtelį su tinkliniu filtru, kuris sulaiko dulkes ir neleidžia jūsų plaukams patekti į variklį. Jį reikia reguliariai valyti, kad nesusikauptų dulkių, kurios sumažina oro srautą ir gali perkaitinti jūsų plaukų džiovintuvą. Šiuos antgalius bei tinklelius turi Upgrade, Labor Pro, Gettin‘Fluo bei Gordon profesionalios linijos.
  • Jungikliai. Yra du pagrindiniai tipai: stumdomi ir svirtiniai jungikliai. Stumdomus jungiklius turi Upgrade linijos ,,Alpha Compact‘‘ plaukų džiovintuvai. Svirtiniais jungikliais nustatysite funkciją, kai nuspausite jų išsikišusį galą. Tokius jungiklius turi ,,Upgrade Alpha Code‘‘ plaukų džiovintuvai. Juos lengva naudoti.
  • Turmalino technologija. Ši technologija generuoja neigiamus jonus, taip pagreitinamas džiovinimo procesas bei sumažinamas statinis krūvis. Šie plaukų džiovintuvai rekomenduojami, jei plaukai pučiasi, veliasi, yra sausi.

Kaip naudoti plaukų difuzorių?

Plaukų difuzorius yra skirtas paskirstyti plaukų džiovintuvo išstumiamą oro srautą daug didesniame plote ir būtų lengviau išryškinti garbanas. Štai kaip naudoti plaukų difuzorių: erai nusausinkite plaukus; užtepkite plaukų priežiūros priemonių ir padalinkite plaukus į sekcijas; įdėkite dalį plaukų į difuzorių ir džiovinkite plaukus naudodami silpną/vidutinio karščio ir oro srauto sroves.

Ar man reikalinga joninė plaukų džiovintuvo funkcija?

Gana dažnai tenka susidurti su plaukų džiovintuvais, turinčiais joninę technologiją. Joninė funkcija gali būti nuolatinė funkcija, ypač profesionalaus naudojimo plaukų džiovintuvuose, arba įjungiama ir išjungiama mygtuku. Gamintojai teigia, kad joninė funkcija apsaugo plaukus, mažina slinkimą, padidina blizgesį ir pašalina statinį krūvį. 

Prieš įsigyjant prietaisą siūlome ne tik įvertinti aukščiau pateiktą informaciją, bet išsibandyti jį patiems, kad suprastumėte, kas Jums tinkamiausia.

Turite klausimų? Rašykite mums į Facebook paskyrą arba el. paštu: info@hairsera.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *