Išbandyk dominantį Upgrade prietaisą NEMOKAMAI net 7 dienas!

Plaukų formavimo prietaisai nemokamai!

Mes esame užtikrinti Upgrade prietaisų kokybe ir jų teigiamu poveikiu plaukams. Išbandykite UPGRADE Bioinfrared Slim arba Large tiesintuvus. Taip pat Upgrade Infracurl, Newave Big garbanotuvus ar Alpha Compact džiovintuvą, o jeigu nepateisins Jūsų lūkesčių – grąžinkite.
Suprantame, kad sunku spręsti apie prietaisą iš vieno karto. Todėl norime suteikti galimybę pajusti jų patogumą ir funkcionalumą per keletą dienų. Be to, daugelis mūsų klienčių pastebėjo, kad naudojant Upgrade Infrared tiesintuvą kasdien, jų plaukų būklė pagerėjo, plaukas tapo drėgnesnis. Tad suprasti tikrąjį poveikį reikia ne vienos dienos!
Siūlome išbandyti norimus prietaisus 7 dienas. Galėsite patys įsitikinti, ką mes nuolat deklaruojame – apie saugomą plauką, mažesnę temperatūrą, švelnumą ar žvilgesį.

Mūsų topas – Profesionalūs plaukų tiesintuvai su infraraudonaisiais spinduliais Upgrade Bioinfrared Slim. Užkariavę grožio industrijos profesionalų širdis nepalieka abejingų ir Jūsų. Upgrade Bionfrared Slim tiesintuvą rekomenduojama rinktis turinčioms trumpus, plonus, taip pat chemiškai pažeistus ar skilinėjančius plaukus, nes infraraudonųjų spindulių dėka rezultatą pasieksime 30°C žemesne temperatūra nei įprastais prietaisais. Tai reiškia, kad plaukas bus mažiau kaitinamas ir žalojamas.

Plaukų formavimo prietaisai nemokamai suteikiami praėjus šiuos etapu:
• Jūs kreipiatės į oficialią Upgrade atstovų būstinę Lietuvoje: asmenine žinute Facebook ar Instagram puslapiuose @UpgradeLietuva arba el paštu itale.sales@gmail.com;
• Pasirašome dvišalę 7 dienų (savaitės) prietaiso nuomos sutartį;
• Sumokate pusės naujo prietaiso vertės užstatą, kurį, Jums grąžinus prietaisą be defektų, pervesime atgal į Jūsų sąskaitą!
• Išsiunčiame Jums prietaisą sutartyje nurodytu adresu (siuntimą apmokame mes).
• Jeigu prietaisas patiks, Jums tereikės grąžinti prietaisą, pervesti likusią sumos dalį ir Jums atsiųsime naują, asmeninį Upgrade prietaisą (šiuos siuntimus apmoka prietaiso nuomininkas).

Jums pageidaujant, suteiksime nemokamą konsultaciją apie darbą su norimu prietaisu: kaip taisyklingai su juo dirbti, kokių priemonių rekomenduojama vengti, o kokias – naudoti papildomai.

Turite klausimų? Rašykite mums į Facebook paskyrą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *