Plaukų priauginimas mikro keratino kapsulėmis – svarbiausia informacija

plaukų priauginimas mikro keratino kapsulėmis

Turbūt pastebėjote, jog daugėja meistrų, skelbiančių, jog atliekamas plaukų priauginimas mikro keratino kapsulėmis. Atitinkamai daugėja ir klientų, vis labiau pamėgstančių šį plaukų priauginimo metodą. Taigi, kuo pasižymi šis metodas? Ar jis tikrai geriausias pasirinkimas? Kokie yra privalumai ir trūkumai?

Šiame straipsnyje plačiau papasakosime Jums apie esmines šio plaukų priauginimo subtilybes.

Šis metodas yra vienas iš seniausių plaukų priauginimo būdų. Daugeliui stilistų ir jų klientų labai patinka šis metodas dėl jo ilgaamžiškumo, retų korekcijų, paprastos darbo specifikos. Beje, vienas iš esminių tokio priauginimo privalumų tas, jog standartinių keratino kapsulių dydis – 0.5 cm-0.7 cm. Standartinio dydžio kapsules iš mūsų siūlomų turi slaviškos ir rusiškos sruogos.

Plaukų priauginimas mikro keratino kapsulėmis

Paprastai tariant, šis metodas ir yra plaukų priauginimas keratino kapsulėmis, tik kapsulytės yra dvigubai mažesnės už standartines. Mikro keratino kapsulių dydis būna 0.2 cm – 0.25 cm. Plaukų priauginimas mikro kapsulėmis šiuo metu labai populiarus. Tai metodas, kuris praktiškai nepastebimas plaukuose, todėl tinka ploniems plaukams.

Kalbant apie priauginimą mikro keratino kapsulėmis būtina paminėti, jog dažnai klientai šį metodą painioja su priauginimu mikro žiedeliais, kurie pagaminti iš vario ir viduje yra dengti silikonu. Atliekant plaukų priauginimą mikro keratino kapsulėmis sruogos yra pritvirtinamos keratino kapsulėmis prie jūsų plaukų sruogos, naudojant specialų aparatą. Šio būdo privalumas yra tas, jog kapsulės yra nedidelės ir skaidrios, todėl yra mažiau pastebimos nei, pavyzdžiui, mikro žiedeliai. Be to, priauginimo metu naudojamas karštis atitinka plaukų tiesinimo žnyplių karštį, todėl priauginti plaukus karštu būdu yra visiškai saugu. Taigi, atliekant plaukų priauginimą mikro kapsulėmis siūlome priauginimo aparato temperatūrą pasirinkti mažesnę, t. y. 160 – 180 laipsnių.

plaukų priauginimas mikro keratino kapsulėmis

Kokie yra mikro keratino kapsulių privalumai?

Dėl savo savo mažo dydžio bei svorio šios kapsulytės rekomenduojamos itin ploniems, nualintiems plaukams. Šiuo metodu priaugintus plaukus patogu nešioti, nejaučiamas svoris, kapsulytės beveik nepastebimos. Taip pat, šiuo plaukų priauginimu sukuriamas tolygus sruogelių pasiskirstymas. Ko gero, kyla klausimas: kuo tai reikšminga? Mikro keratino kapsulėmis plaukų priauginimai išgaunami labai natūralūs. Turbūt esate pastebėjusios merginas su pavienėmis, stambiomis, atsiskiriančiomis sruogelėmis, kurios gali išduoti, jog plaukai priauginti ne mikro, o standartinėmis sruogomis.

Norite prisiauginti kirpčiukus? Mikro kapsulės kaip tik Jums, nes dėl savo smulkumo yra nepastebimos arti plaukų linijos, o dėl mažo svorio – neapsunkinami natūralūs plaukai.

Kokie yra priauginimo mikro keratino kapsulėmis trūkumai?

Dėl kapsulių perdirbimo iš standartinių į mikro, nemaža dalis plaukų iškrenta, taip pat, neretai klientai pastebi, jog plaukai yra linkę slinkti iš kapsulių ir po priauginimo. Taip gali nutikti dėl to, jog formuojant mikro kapsulytę, pažeidžiamos gamyklinės kapsulės. Todėl, geriausia, jei keratino kapsulė mikro priauginimui būtų jau gamykliškai pagaminta mažesnio dydžio – tai užkirs kelią galimam slinkimui.

Priauginant plaukus mikro keratino kapsulių būdu, dvigubai padaugėja kapsulių galvoje. Pavyzdžiui, jei ankščiau prisiaugindavote 100 vnt. standartinių keratino kapsulyčių, tai priauginus plaukus mikro kapsulėmis Jūsų galvoje bus 200 vnt. sruogelių. Dėl didesnio kiekio kapsulių galvoje, padidėja vėlimasis prie šaknų, todėl reikalinga dažnesnė korekcija. Dėl dažnų priaugintų plaukų korekcijų, tenka dažniau keisti plaukų sruogas: kiekvienos korekcijos metu pakerpami galai, o kai jų ilgis pasiekia natūralių plaukų ilgį, sruogos turi būti keičiamos.

Taip pat, plaukų priauginimas mikro keratino kapsulių būdu yra brangesnis nei standartinio dėl ilgiau trunkančios procedūros. Dėl didelio sruogelių skaičiaus korekcija atliekama dvigubai ilgiau. Žinoma, procedūros trukmė priklauso ir nuo paties plaukų priauginimo meistro įgudžių. Taip pat, plaukų priauginimas mikro keratino kapsulių būdu yra brangesnis nei standartinio dėl ilgiau trunkančios procedūros. Dėl didelio sruogelių skaičiaus korekcija atliekama dvigubai ilgiau. Žinoma, procedūros trukmė priklauso ir nuo paties plaukų priauginimo meistro įgudžių. Korekcijos trukmė 2 – 6val. Toks plaukų priauginimas užtrunka apie 1-4val., o vienos sruogelės priauginimo kaina: 3.00 eur – 3.50 eur. Korekcijos trukmė 2 – 6val. Kalbant apie korekcijos kainą, paminėtina, jog ji kainuoja dvigubai daugiau nei korekcija priauginus standartinėmis kapsulėmis.

Nerekomenuojame atlikti priauginimo mikro kapsulėmis turint labai storus plaukus, nes tai tik užims daugiau laiko, galvoje kapsulės užims daugiau vietos, o plaukų nei vizualiai, nei realiai nebus daugiau. Tokiems plaukams siūlome standartinio dydžio kapsules.

Dažnai klientai klausia, kokios plaukų sruogelės tinkamiausios, kai priauginama ant plonų, nualintų plaukų. Tokiu atveju, rekomenduojame rinktis itališkus plaukus su keratino kapsulėmis, kurių dydis yra šiek tiek mažesnis nei standartinių, todėl artimas mikro keratino kapsulėms.

Jei turite klausimų, galbūt reikia patarimo plaukų priauginimo klausimu, rašykite mums į info@hairsera.lt arba Facebook.

2 thoughts on “Plaukų priauginimas mikro keratino kapsulėmis – svarbiausia informacija

    • dainalog135 says:

      Priauginimą darome, bet visada stebime situaciją. Jeigu matome, kad atliekant korekciją kažkas negerai, tuomet nebetęsiame priauginimo, todėl labai svarbu atlikti laiku korekciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *