Prisegamos plaukų kasos – greitas būdas tapti ilgaplauke

prisegamos plaukų kasos

Prisegamos plaukų kasos – tai unikalus plaukų priauginimo būdas, kurio metu akimirksniu padidinama plaukų apimtis bei išgaunamas norimas ilgis. Atsisveikinkite su trumpais, sušiurusiais plaukais! Prisegamą kasą galite nešioti surišus į aukštą ar žemą kasą, susipynus ar į suformavus kuodelį. Taip pat tai puikus būdas paslėpti riebaluotus, suglebusius plaukus.

Mūsų asortimente galite rasti skirtingų atspalvių natūralių bei sintetinių kasų. Natūralių plaukų prisegamų kasų svoris: 80 – 90 gramų. Galimi ilgiai: 50 – 60cm.

Plaukų kasą sudaro: plaukų pluoštas, tinklelis, segtukas, juostelės.

Apžiūrėkite:

Prisegamos plaukų kasos privalumai

Jei jūsų plaukai neplauti dvi ar tris dienas – tai ne problema. Naudojant prisegamą kasą tai galima paversti privalumu. Riebaluotus plaukus lengvai paversite nuostabiais kuodais ar arklio uodega.

Lankote sporto klubą? Nepamirškite kasos!

Jei nerimaujate dėl savo plonų plaukų, kasa gali dvigubai ar net trigubai padidinti apimtį. Jei nenorite ilgio, galite tiesiog patrumpinti iki natūralių plaukų ilgio.  Prisegamos kasos dėvėjimas atveria begalę šukuosenų pasirinkimų.

Prisegamos kasos formavimas

Jei planuojate formuoti kasą karščiu, pvz.: tiesinti, garbanoti, pirmiausia, pritvirtinkite kasą prie surištų natūralių plaukų. Savo natūralius plaukus suriškite aukštai į kuodą, naudokite tvirtą gumelę. Prisekite kasą aukščiau jūsų natūralių plaukų ir apgaubkite iš abiejų pusių virvele. Kuo žemiau prisegsite kasą, tuo ilgesni bus plaukai, kuo kasą įsegsite aukščiau – tuo plaukai bus trumpesni.

Kaip prižiūrėti prisegamą plaukų kasą?

Priežiūra beveik tokia pati kaip ir priaugintų plaukų. Kasą rekomenduojame plauti maždaug kartą per mėnesį. Plovimo metu visada naudokite priemones, kurios neturi alkoholio, sulfatų, parabenų. Būtina kiekvieno plovimo metu naudoti giliai drėkinančią plaukų kaukę, taip pat kuo daugiau aliejų, serumų. Prieš formavimą karščiu, naudokite apsaugines priemones.

Prisegamos plaukų kasos šukavimui naudokite specialų retą šepetį, kuris greitai išpina bet kokius susivėlimus. Rekomenduojame išbandyti Upgrade linijos Extension 60 arba Extension 80 pusiau natūralių šerelių šepetį. Šis šepetys populiariausias pasirinkimas turinčioms priaugintus plaukus.

Taip pat rekomenduojame paskaityti straipsnius apie priaugintų plaukų priežiūros taisykles:

Kaip prižiūrėti priaugintus plaukus?

Nesvarbu, ar norite plaukų iki juosmens, ar tik subtilaus jų patankinimo, privalote žinoti, jog atsakinga...

Kokias plaukų priežiūros priemones naudoti priaugintiems plaukams?

Plaukų priežiūros produktai, kurių sudėtyje yra sulfatų, parabenų, baliklio ir alkoholio, gali negrįžtamai pažeisti priaugintus...

 

Ar prisegama plaukų kasa gali iškristi?

Ne! Arklio uodegos labai tvirtai laikosi prie jūsų natūralių plaukų.

Kiek užtrunka prisegamos kasos uždėjimas?

Dažniausiai užtrunkama iki kelių minučių, bet žinoma, pradžioje trūkstant įgūdžiams galite užtrukti ir ilgiau. Šis procesas gali trukti ilgiau tiems, kas turi ilgesnius natūralius plaukus.

Kaip pasirinkti prisegamos kasos spalvą?

Rekomenduojame rinktis spalvą pagal natūralių plaukų viduryje esantį atspalvį (kad spalvos perėjimas būtų švelnus).

Mūsų parduodamos natūralių plaukų prisegamos kasos pagamintos iš aukščiausios kokybės natūralių remy plaukų. Plaukai nesipučia, nesivelia, neskilinėja, netrupa. Jas galima tiek dažyti, tiek kirpti. Prie medžiagos pritvirtinti segtukai dėl savo tvirtumo tarnaus ne vienerius metus. Dėvint prisegamas kasas visiškai nesimato natūralių plaukų, todėl aplinkiniai manys, jog tai natūralūs jūsų plaukai.


Jei norite patarimo renkantis prisegamą plaukų kasą, rašykite mums į info@hairsera.lt arba į mūsų Facebook paskyrą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *