Šepetys priaugintiems plaukams. Kokį rinktis?

Kodėl priaugintiems plaukams iššukuoti reikalingas specialus šepetys?

Yra daugybė priežasčių, kodėl priaugintiems plaukams reikia specialiai jiems skirto šepečio. Plaukų priauginimo šepetys turi tarnauti dviem tikslais: jis turi būti pakankamai tvirtas, kad galėtų apimti daug plaukų, nes priauginti plaukai dažnai būna labai stori ir ilgi, tačiau jis taip pat turi būti pakankamai švelnus, kad šukuojant per stipriai netemptų sujungimų ( keratino kapsulių, mikro žiedelių), ko pasekoje gali iškristi sruogelės. Be to, šepetys turi puikiai iššukuoti nesuveliant ir lengvai praeinant pro priaugintų plaukų sujungimus.

Kas gali nutikti, jei priaugintiems plaukams naudosiu įprastą plaukų šepetį?

Naudodami įprastą priaugintų plaukų šepetį galite pažeisti priaugintus plaukus ir sutrumpinti jų tarnavimo laiką.

Šukuojant plaukus įprastu šepečiu, tikėtina, kad teks gana stipriai paspausti prie priaugintų plaukų kapsulių ar kitų sujungimų, kad plaukai taptų glotnūs, ypač kai jie šlapi.

Kai plaukai yra šlapi, jie yra silpni ir labai pažeidžiami. Plaukų šukavimas įprastu plaukų šepečiu po plovimo gali pažeisti plaukų odelę, todėl plaukai gali pradėti lūžinėti, be to gali pradėti slinkti priauginti plaukai.

Kokio tipo šeriais rekomenduojama rinkti priaugintų plaukų šepetį?

Turint priaugintus plaukus, rekomenduojame turėti 3 skirtingų tipų šerius:

Pirmasis būtų visiškai be šerių tipo, tai yra retų, plačių dantukų šukos, naudojamos po dušo. Kaip paaiškinome aukščiau, šlapi priauginti plaukai yra silpniausi ir lengvai pažeidžiami, todėl šukuojant juos šlapius būkite atsargūs. Dušo šukos – tai puikus būdas greitai, be jokio skausmo iššukuoti plaukus.

Plaukų šukos garbanotiems plaukams GETTIN'FLUO ,,LONG DETANGLING''
Šukos garbanotiems plaukams Gettin’Fluo „Long Detangling”
Plaukų šepetys WindBrushWet
Šepetys šlapiems plaukams UPGRADE „WindBrushWet”
Pneumatinis plaukų šepetys su jonais DETANGLER WET
Pneumatinis plaukų šepetys Detangler Wet su jonais

Antrasis – pusiau sintetinių šerelių tipo ovalūs, apvalūs ar stačiakampiai šepečiai.
Tai labiausiai perkami šepečiai priaugintų plaukų priežiūrai. Šereliai turi būti lankstūs, minkšti, negali jaustis pešimo ar tempimo. Prieš perkant šepetį, paprašykite išsibandyti. Rekomenduojame išbandyti mūsų favoritą ir perkamiausią šepetį ,,UPGRADE EXTENSION‘‘. Šio modelio yra dviejų dydžių šepečiai, mažesnis dydis tinkamas laikyti rankinuke, o didelio dydžio šepetys skirtas pagrindiniam šukavimui namuose.

Upgrade „Extension 80″

Trečiasis priaugintų plaukų šepečių tipas – natūralių šerno šerių. Tai trumpesniais, tankesniais šereliais plaukų šepečiai, kurie išlygina plaukų odelę, sumažina elektrinimąsi.

Pneumatinis plaukų šepetys
Pneumatinis plaukų šepetys

Kalbant apie priaugintų plaukų šukavimą, visuomet pradėkite šukuoti plaukus nuo galiukų kylant viršun. Rekomenduojame neštis savo plaukų šepetį pas kirpėją, nes dažnai jų naudojami šepečiai nebūna pritaikyti priaugintiems plaukams. Todėl, grįžusios moterys iš kirpėjų dažnai randa iškritusių ar net išpeštų tiek priaugintų, tiek natūralių sruogelių.

Turite klausimų? Sunku išsirinkti plaukų šepetį? Rašykite mums į Instagram ar Facebook profilį, atsakysime į visus jūsų klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *