Upgrade Bio-infrared technologija: kuo keičiasi naujieji Upgrade tiesintuvai?

Visai neseniai itališko prekės ženklo „Upgrade” kūrėjai pristatė naujieną – Upgrade Bio-infrared tiesintuvus, drąsiai skelbdami apie saugesnį tiesinimą nei bet kada anksčiau. Ne veltui šalia atsiranda priešdėlis ~BIO, kuris reiškia sąsają su gyvybiniais procesais, siekiant išsaugoti plauko struktūrą nuo žalojančio karščio poveikio. Naujoji technologija buvo sukurta bendradarbiaujat biologams ir plaukų meistrams, todėl neabejotinai šie prietaisai atitiks profesionalų lūkesčius.

Kodėl BIO-infrared?

Bio-infrared prietaisų linija atspindi tas pačias „Upgrade” prekės ženklo vertybes – prietaisai privalo padidinti meistro našumą, darbo kokybę ir, svarbiausia, saugoti plauką nuo žalojančio karščio poveikio. Upgrade Bio-infrared prietaisai naudoja infraraudonųjų spindulių elektromagnetinės energijos galią, kuri prasiskverbia ir generuoja šilumą plauko viduje, apsaugodama plauko kutikulės išorę nuo žalingo karščio poveikio ir užtikrindama nepriekaištingus rezultatus.

Upgrade Bio-infrared technologija sukurta visų tipų plaukams, tačiau prietaisus gali naudoti net ir turinčios ypatingai silpnus, šviesintus plaukus, kurių kutikulė yra pažeista, o kiekvienas tiesinimas įprastu tiesintuvu gali reikšti deginimą iki nutrupėjimo. Su Upgrade Bio-infrared tiesintuvu pasirinkus žemesnę temperatūrą nei 150°C, suformuosite plaukus be jokio kenksmingo poveikio.

Upgrade Bio-infrared technologija integruota į Upgrade Bio-infrared Large ir Upgrade Bio-infrared Slim tiesintuvus, taip par Infracurl garbanojimo žnyples

Kuo Upgrade Bio-infrared skirsis nuo ankstesnių Infrared tiesintuvų?

Pasikeitė Bio-infrared tiesintuvų dizainas: sidabrinį keičia juodas veidrodinis paviršius

Naujuosiuose Bio-infrared tiesintuvuose integruota dar daugiau infraraudonųjų spindulių. Padidintas infraraudonųjų spindulių kiekis leidžia išgauti rezultatą su 40°C žemesne temperatūra nei su įprastais tiesintuvais (su senesniu Upgrade Infrared modeliu tą patį rezultatą galima išgauti 30°C žemesne temperatūra nei su įprastais tiesintuvais). Tad jeigu tiesinate plaukus 200°C laipsnių temperatūra, su naujaisiais Bio-infrared tiesintuvais Jums tikrai pakaks 160°C išgauti norimam rezultatui. Meistrams dirbant aukštesne temperatūra, darbas vyksta žymiai greičiau: įspūdingas rezultatas išgaunamas dirbant net ir su didelėmis sekcijomis.

Pagrindinės prietaiso savybės lieka tokios pačios! Infraraudonieji spinduliai užrakina drėgmę plauko viduje, todėl plaukai išlieka ypatingai glotnūs. Plaukai nelinkę pūstis net patekus į drėgną patalpą, mat jiems nebereikia į save traukti drėgmės iš aplinkos.

Tiesinant su Upgrade Bio-infrared tiesintuvu, rekomenduojama naudoti šukytes.

Turmalino keramikos plokštelės subalansuoja jonų pusiausvyrą. Šukuojant, dėvint kepures mūsų plaukai praranda neigiamus jonus, tad plaukuose likę teigiami jonai vienas kitą stumia, plaukai atrodo išsipūtę ir pasišiaušę. Turmalino mineralas sugrąžina neigiamus jonus, todėl plaukai atrodo glotnūs, švenūs, mažiau besišiaušiantys ir žvilgantys.

Upgrade Bio-infrared tiesintuvuoseįmontuoti 3 dvigubi kaitinimo elementai (įprastuose tiesintuvuose yra 2 viengubi kaitinimo elementai). Tai leidžia ypač greitai pasiekti norimą temperatūrą iš išlaikyti 3 laipsnių paklaidą viso darbo metu. Dirbant su kitais tiesintuvais temperatūra įprastai nukrenta vos palietus plaukus, todėl reikia kartoti tą patį judesį braukiant keletą kartų. Dėl į Upgrade tiesintuvus įmontuotų dvigubų kaitinimo elementų, pasirinkta 180 °C ar kita temperatūra išliks tokia pati nuo pat šaknų iki plaukų galiukų, todėl Jums užteks perbraukti tiesintuvą per sruogą tik vieną kartą.

Turite klausimų? Galbūt reikia patarimo? Rašykite mums į Facebook ir Instagram paskyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *