Barzdos tiesintuvai – trumpai apie juos

barzdos tiesintuvai

Užsiauginote barzdą? Barzda šiurkšti, garbanota, pasipūtusi bei sunkiai suvaldoma? Dažnai produktai, tokie kaip barzdos aliejai ir balzamai, yra geri pagalbininkai tik kol barzda nėra ilga. Turbūt teko matyti reklamą apie brazdos tiesintuvą, paverčiantį ją nepriekaištinga? Atrodo, barzdos tiesintuvai – tobulas sprendimas, tiesa? Ilgesnės barzdos savininkai sunkiai įsivaizduoja savo kasdienybę be šio prietaiso.

Barzdos tiesintuvai gali būti dviejų tipų – plaukų džiovinimo šepečiai ir terminiai šepečiai. Žinoma, yra ir įprasto tiesintuvo formą turinčių, tačiau jų naudojimas sudėtingesnis, nes sunkiau pasiekiami plaukai, esantys arčiau odos. Plaukų džiovinimo šepečiai yra panašūs į plaukų džiovintuvą, nes jie generuoja karštą orą, kuris vėliau išpučiamas per šepečio šerius. Veikia panašiai kaip ir difuzorius. Šie šepečiai dažniausiai būna apvalūs, tačiau galite rasti ir plokščių. Terminiuose barzdos šepečiuose naudojamas vidinis kaitinimo elementas, kuris įkaitina šepetyje esančius specialius šerius.

Populiariausias Lietuvoje – Gordon linijos plaukų tiesintuvas/šepetys:

Kaip tinkamai išsitiesinti barzdą?

  • Pašalinkite vandens perteklių nuo barzdos naudodami rankšluostį.
  • Patepkite barzdą aliejumi arba balzamu.
  • Barzdos šukomis išpurenkite ją, kad pašalintumėte susivėlimus ir visiškai išdžiovinkite (prieš tiesindami įsitikinkite, kad ji sausa, nes drėgnas plaukas yra pažeidžiamesnis, veikiant karščiui).
  • Ištepkite barzdą nuo karščio apsaugančia priemone.
  • Įjunkite šepetį ir pasirinkite norimą temperatūrą, palaukite, kol prietaisas įkais.
  • Pradėkite šukuoti barzdą švelniais judesiais žemyn, pradėdami nuo skruostų. Visada judinkite šepetį ir neleiskite jam užsibūti vienoje vietoje (paprastai pakanka vos vieno ar dviejų perbraukimų per barzdos plaukus, bet siūlome ekspermentuoti, kad išsiaiškintumėte, kas geriausiai tinka jūsų barzdai). Būkite atidūs ir netiesinkite tos pačios barzdos dalies daugybę kartų, kad nenudegintumėte plaukų.
  • Ištiesinę barzdos plaukus tiesintuvu, galutinai šepečiu suformuokite barzdos formą. Rekomenduojame naudoti šerno šerių šepetėlį.
  • Jei norite užfiksuoti barzdos formą, užtepkite formavimo kremo ar vaško.

Ar barzdos tiesintuvai kenkia jūsų plaukams?

Dažniausiai užduodamas klausimas, susijęs su barzdos formavimu, yra dėl barzdos tiesintuvo poveikio plaukams. Tinkamai naudojamas barzdos tiesintuvas neturėtų neigiamai paveikti ar pažeisti jūsų plaukų ir barzdos. Jei jaučiate, jog barzdos plaukai po tiesinimo atrodo išsausėję arba pažeisti, rekomenduojame kuo labiau juos drėkinti, naudoti barzdos aliejus, nenuplaunamus kondicionierius, kad sugrąžintumėte blizgesį ir drėgmę.

Barzdos plaukų formavimas gali būti sudėtinga užduotis, jei jūsų barzda ypač garbanota arba labai ilga, tačiau barzdos tiesintuvas daugeliu atvejų yra veiksmingas pasirinkimas ją suvaldyti.

Turite klausimų? Rašykite mums į Facebook paskyrą arba el. paštu: info@hairsera.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *