Kuo ypatingi plaukų šepečiai su šerno šereliais?

šepečiai natūraliais šerno šereliais

Paprastai, yra trijų rūšių plaukų šepečiai – natūraliais, sintetiniais ir pusiau natūraliais šereliais. Šiame straipsnyje aptarsime dvi iš paminėtų plaukų šepečių rūšių – šepečius natūraliais ir pusiau natūraliais šereliais. Plaukų šepečiai natūraliais šereliais dažniausiai gaminami iš šerno šerių. Šie šepečiai labai mėgstami, nes yra minkšti, suteikia blizgesio bei tiesumo, taip pat užkerta kelia plaukų skilinėjimui. Šerno šerių plaukų šepečiai puikiai paskirsto natūraliai išskiriamą riebalą nuo šaknų iki galiukų, todėl plaukai labiau blizga.

Šepečiai natūraliais šerno šereliais

Šepečiai natūraliais šereliais tinka visų tipų plaukams, tačiau naudingiausi tiems, kurie turi plonus, tiesius plaukus bei jautrią galvos odą. Šerno šeriai yra itin švelnūs, todėl nedrasko plaukų, mažina skilinėjimą. Jie taip pat puikiai tinka banguotiems, garbanotiems, storiems plaukams, nes juos suglotnina, sumažina vėlimąsi.

Rankų darbo natūralių šerelių šepečiai ne tik suteikia blizgesio, stiprumo, sumažina skilinėjimą, elektrinimąsi, bet ir švelniai masažuoja galvos odą, gerina kraujotaką. Plaukų šepečio forma turi didelę įtaką. Ovali forma bei didelis paviršiaus plotas leidžia apimti didesnį kiekį plaukų.

Žinoma, turėtume paminėti, jog šepečiai natūraliais šereliais būna kiek brangesni, tačiau tarnauja gerokai ilgiau nei šepečiai sintetiniais šereliais.

Mūsų rekomendacijos:

Plaukų šepečiai pusiau natūraliais šereliais

Tokie plaukų šepečiai yra pagaminti iš sintetinių ir natūralių šerelių mišinio. Šie šepečiai taip pat mėgstami klientų, nes mišrūs šereliai pasižymi geriausiomis natūralių ir sintetinių šerelių savybėmis: natūralūs šereliai suteikia plaukams žvilgesio, o sintetiniai atpalaiduoja plauką ir puikiai iššukuoja susivėlimus.

Šepečiai pusiau natūraliais šereliais taip pat tinka visų tipų plaukams, pradedant ilgais ir plonais plaukais baigiant normalios būklės plaukais.

Mūsų rekomendacijos:

Šepečių gamybos procesas

Mūsų parduodami natūralių šerno šerių ar pusiau natūralių šerno šerių šepečiai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Visų šepečių rankenos itin ergonomiškos, malonios liesti. Šepečiai lengvi, bet taip pat turi didelį šukuojamosios dalies plotą.

,,Hairsera‘‘ parduotuvėje esantys natūralių šerno šerių šepečiai pagaminti rankų darbo. Ilgas gamybos procesas apima šias stadijas:

  • Buko medienos pjovimas. Buko medienos lentos supjaustomos į mažus stačiakampius. Buko mediena sunki, kieta, atspari lenkimui ir dažnai naudojama baldams gaminti.
  • Buko medžio formavimas. Po daugiau nei trisdešimties mechaninių ir rankinių apipjaustymų, galiausiai išdrožiami norimos formos šepečių pagrindai.
  • Plaukų šepečio rankenos apdaila. Rankenos nušlifuojamos iki tobulumo, poto lakuojamos, poliruojamos, kol įgauna blizgesį.
  • Pagalvėlės tvirtinimas. Kad šereliai būtų įstatyti į gumines pagalvėles, jose išgręžiamos skylės.
  • Šerelių pjovimas. Priklausomai nuo to, koks plaukų šepetys gaminamas – natūralūs arba sintetiniai, šereliai supjaustomi norimo ilgio.

Pabaigai norėtume pridurti, jog renkantis natūralių šerių plaukų šepetį, turėtumėte atkreipti dėmesį ne tik į šerelių rūšį, bet ir į jų išsidėstymą: kuo šereliai arčiau vienas kito, tuo labiau šepetys tinka ploniems plaukams šukuoti. Kuo šereliai toliau vienas nuo kito, tuo jis labiau tinka ilgiems plaukams. Natūralių šerno šerių šepečiai paprastai yra brangesni, tačiau jų tarnavimo laikas siekia ne vienerius metus.

Turite klausimų? Galbūt reikia patarimo? Susisiekite su mumis Facebook paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *